Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2215563
10264
376
Jelzés nélkül: Holdfényben. Selyemre festett, üvegezett keretben, paszpartuban, kopottas aranyozott fa keretben, 20×22,5 cm 2207073
10265
376
Jelzés nélkül: Hommage á Bálint Endre. Olaj, vászon, fa keretben, 38x32 cm 2207221
10266
376
14000
Jelzés nélkül: Idős zsidó férfi portréja. Olaj, farost, fa keretben, 26×21 cm 2210470
10267
376
Jelzés nélkül: Ikon. Tempera, fa. Díszes, fém keretben, 7×6 cm 2210713
10268
376
Jelzés nélkül: Kirándulók. Pasztell, papír. Díszes, üvegezett keretben. 30x46,5 cm 2211705
10269
376
Jelzés nélkül: Kisvárosi utca alakkal. Akvarell, karton. Díszes üvegezett fa keretben, hátoldalán Fischer Budapest képkeretező borítójával, 1930-35 körül. 15x23 cm 2215542
10270
376
Jelzés nélkül: Lány és furulyázó fiú. Selyemre festett, üvegezett keretben, hátulján "Mihály Géza képkeretek és művészeti festmények" címkével, 20,5×24 cm 2215600
10271
376
15000
Jelzés nélkül: Látkép templomtoronnyal. Akvarell, karton, üvegezett fa keretben, Carl Schleicher & Schull bélyegzéssel, 11,5x21,5 cm 2210956
10272
376
3400
Jelzés nélkül: Libapásztorlány. Olaj, karton, 30x39,5 mm 2207484
10273
376
Jelzés nélkül: Lovak. Akril, falemez, sérült, fa keretben, 36×45 cm 2207385
10274
376
Jelzés nélkül: Madarak. Olaj, farost, sarkaiban kissé sérült. 20x24 cm. 2213256
10275
376
Jelzés nélkül: Madár. Tűzzománc, fémlemez, keretben, 10x10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft