Jelzés nélkül: Eiffel-torony, Párizs. Rézkarc, selyem, 20X15 cm. Fa ke... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/376/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Jelzes-nelkul-Eiffel-torony-Parizs-Rezkarc-selyem-20X15-cm-Fa-keretben~II2210518
2210518
10246
376
Leírás: Jelzés nélkül: Eiffel-torony, Párizs. Rézkarc, selyem, 20X15 cm. Fa keretben
: scanner