Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Pecázók. Rézkarc, papír, jelzett.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/376/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Komjati-Wanyerka-Gyula-1894-1958-Pecazok-Rezkarc-papir-jelzett-Lap-szele-kisse-foltos~II2211893
2211893
10335
376
Kikiáltási ár:
2 400 Ft 6,49 EUR , 7,06 USD
Leírás: Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Pecázók. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fa keretben, 25×18,5 cm
: kozár_edit