Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Meggyes László (1928-2003): Éjszakai ég alatt, 1963. Fametszet, papír, hajtásnyommal, lapszéli elszíneződéssel, 15,5×24 cm
10756.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Meiszter Kálmán (1925-2018), 4 db rajz: Ösküi kerek templom, napraforgók, arcképek. Ceruza, papír, jelzett, vékony kartonra kasírozva, 10×7 cm
10757.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Melocco Miklós (1935-): Ló és leány. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (58/100), kartonra kasírozva, jobb szélén ázásnyommal, 36×33 cm
10758.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Mendlik Lajos (1903-1985): Szénaboglyák. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 26×20 cm
10759.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000
10760.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Pipázó. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Javított. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50x39,5 cm.
10761.

Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
Metzu A hódolat" (térdeplő férfi egy nő előtt), Rauscher K., a mintarajztanoda tanára rézmetszet. 22x25 cm Dekoratív fa keretben
10762.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Mező Brigitta (1975?- ): Velence, olaj, farost, jelzett, fakeretben, 20×30 cm
10763.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Milan Corba (1940-2013): Jelmezterv. Vegyes technika, kollázs, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 59×37 cm.
10764.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Molnár Attila (1978-2019): Ádám és Éva, 2013. Computer print, papír, szárazbélyegzővel jelzett. 14,5x10 cm.
10765.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Molnár Attila (1978-2019): Angyal, 2013. Computer print, papír, szárazbélyegzővel jelzett. 13,5x12 cm.
10766.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Molnár Attila (1978-2019): Egyensúly, 2015. Computer print, papír, szárazbélyegzővel jelzett. 13x12 cm.
10767.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft