Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3407607
10756
523
Meggyes László (1928-2003): Éjszakai ég alatt, 1963. Fametszet, papír, hajtásnyommal, lapszéli elszíneződéssel, 15,5×24 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3474774
10757
523
Meiszter Kálmán (1925-2018), 4 db rajz: Ösküi kerek templom, napraforgók, arcképek. Ceruza, papír, jelzett, vékony kartonra kasírozva, 10×7 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3513953
10758
523
15000
Melocco Miklós (1935-): Ló és leány. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (58/100), kartonra kasírozva, jobb szélén ázásnyommal, 36×33 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
3419175
10759
523
7500
Mendlik Lajos (1903-1985): Szénaboglyák. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 26×20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000
2664292
10760
523
Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Libás fiú. Olaj, vászon, restaurált, jelzett, sérült fakeretben. 50x40 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3497855
10761
523
14000
Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Pipázó. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Javított. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50x39,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
3394946
10762
523
3200
Metzu A hódolat " (térdeplő férfi egy nő előtt), Rauscher K., a mintarajztanoda tanára rézmetszet. 22x25 cm Dekoratív fa keretben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3440980
10763
523
Mező Brigitta (1975?- ): Velence, olaj, farost, jelzett, fakeretben, 20×30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3495241
10764
523
Milan Corba (1940-2013): Jelmezterv. Vegyes technika, kollázs, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 59×37 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3492849
10765
523
Molnár Attila (1978-2019): Ádám és Éva, 2013. Computer print, papír, szárazbélyegzővel jelzett. 14,5x10 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3492850
10766
523
Molnár Attila (1978-2019): Angyal, 2013. Computer print, papír, szárazbélyegzővel jelzett. 13,5x12 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3492856
10767
523
Molnár Attila (1978-2019): Egyensúly, 2015. Computer print, papír, szárazbélyegzővel jelzett. 13x12 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft