Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Molnár Attila (1978-2019): Hálózat, 2013. Computer print, papír, szárazbélyegzővel jelzett. 27,5x19,5 cm.
10768.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Molnár Attila (1978-2019): Isten hozott, 2013. Computer print, papír, szárazbélyegzővel jelzett. 15,5x12,5 cm.
10769.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Molnár Attila (1978-2019): Megáll az idő, 2014. Computer print, papír, szárazbélyegzővel jelzett. d: 16,5 cm.
10770.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Molnár Attila (1978-2019): Színes kép (cím nélkül), zománcfesték, vászon, jelzett a hátoldalán, 40×40 cm.
10771.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Molnár C. Pál (1894-1981): Bokszmeccs. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999. Lapméret: 42x29,5 cm. Üvegezett, kissé sérült fakeretben.
10772.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Molnár C. Pál (1894-1981): Regényfejezet a mindennapi életből. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999. Lapméret: 42x29,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10773.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Molnár Gabriella (1940-): Kosár. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 22x32 cm Üvegezett keretben
10774.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet porcelánokkal. Olaj, rétegelt falemez, jelezve jobbra lent. Felületi sérülésekkel (repedésekkel). 39,5x35 cm
10775.

Licitálható
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet porcelánokkal és déligyümölcsökkel. Olaj, fa, jelzett. Felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 28x33 cm
10776.

Licitálható
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
10777.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Monos József (1932-2013): Falu a Börzsönyben. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Galéria Tabán címkéjén feliratozott. Dekoratív fakeretben. 50×70 cm
10778.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
10779.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft