Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3501800
10792
523
Németh Béla Bertalan (1856-?): Juhász nyájával. Olaj, rétegelt falemez. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 13x18 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3503675
10793
523
Németh István (?-?) - Székely Ákos (1945-2021): Cím nélkül, 1991. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 68/100. Az 1991-ben megjelent Gépeltérítés-Képelterítés mappából (Magyar Műhely, Párizs). 30x35,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3448695
10794
523
120000
Neuberger István (1953-): "Uzsgyi", 2021. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent: Neuberger 21. Hátoldalán címkén Neuberger István autográf feliratával. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 50x80 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
Minimális ajánlat:
120 000 Ft
120 000 140 000 160 000
3521005
10795
523
9500
Nolipa István Pál (1907-1986): Aszfaltolvasztó, 1943. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 19x15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
3512903
10796
523
Nolipa István Pál (1907-1986): A város peremén, József Attila illusztráció, 1964. Ceruza, papír. Jelzett. Paszpartuban. 23x20 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
3404025
10797
523
Nolipa István Pál (1907-1986): Csendélet (tanulmányrajz), 1938. Ceruza, papír. Jelzett. 24,5x34 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3521002
10798
523
8500
Nolipa István Pál (1907-1986): Csendélet a kályhán, 1943. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 17,5x13,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000
3520989
10799
523
9500
Nolipa István Pál (1907-1986): Csepeli átjáró, 1938. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 13,5x19 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
3520995
10800
523
9500
Nolipa István Pál (1907-1986): Dunapart, 1943. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 13,5x19 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
3405741
10801
523
Nolipa István Pál (1907-1986): Esti fények. Színezett linómetszet, papír. Jelzett (paszpartu által takarva). 7x16 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3403984
10802
523
Nolipa István Pál (1907-1986): HÉV-állomás, 1972. Tus, papír. Jelezve balra lent. Paszpartuban. 9x24 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
3521006
10803
523
9500
Nolipa István Pál (1907-1986): Kék könyves csendélet, 1942. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 17,5x13,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft