Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Károlyi András (1938-2023): Portré (cím nélkül). Tus, toll, papír, jelzett. Hajtásnyommal. 39x33,5 cm
10612.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Kép 5. Rézkarc, papír, jelzett, 5/5 számozással. 19,5x9 cm
10613.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Párhuzamosok (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. 25,5x14,5 cm
10614.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Kassák Lajos (1887-1967): Dadaista kavalkád (cím nélkül). Szitanyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Pesti Műhely kiadása, az 1981-ben megjelent Kassák 6 Typographia c. mappából. Lapméret: 35x28,5 cm
10615.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Kassák Lajos (1887-1967): Képarchitektúra (cím nélkül). Szitanyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Pesti Műhely kiadása, az 1981-ben megjelent Kassák 6 Képarchiktektúra c. mappából. Lap egy részén ráragadt papírdarabbal. Lapméret: 35x28,5 cm
10616.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Kass János (1927-2010): Green lady, 1992. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. 56,5x38 cm.
10617.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Katona Bálint (1950-): Magány. Plasztográfia, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24,5×18 cm
10618.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
Katona György (-): Virágok. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 20x20 cm
10619.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Katona István (-): Gótika, 1978. Monotípia, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 49x33 cm
10620.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Katona Kata (1942-): Medea. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. próba III/3 számozással. 16,5x24,5 cm
10621.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Kaubek Péter (1942-) Vegyes grafikák, linómetszetek, rézkarcok, aquatinta, 9 db, közötte Csatárka úti gyermekváros rézkarc, vegyes méretben + 1 db egyéb grafika
10622.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Kaveczky Zoltán (1897-1965)-Péczely Antal (1891-1944): Táborozók. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, gyűrött. Sérült fakeretben, 21,5×29,5 cm
10623.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft