Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3132691
10432
523
Faludy Ilona (-): Hegyvidéki virágos táj (Mátra?). Olaj, vászon, jelzett, fakeretben. 50x70 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3356356
10433
523
3800
Farkasházy Miklós (1895-1964): Sétálók. Linómetszet, papír, jelzett, 42×13,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
3521954
10434
523
50000
Farkas Lajos (1919-1998): Hegyoldal. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 60x80 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
3402398
10435
523
4800
Farsang Sándor (1945-2015): Fekvő női akt. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 34,5×46,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
3519049
10436
523
4200
Fáy Éva (-): Kötés (cím nélkül). Nyomat, applikáció, papír, jelzett, 25x12 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
3519047
10437
523
4200
Fazekas György (1948-): Már vékony jég sincs (..., cím nélkül). Nyomat, papír, jelzés nélkül, 21x29,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
3464254
10438
523
Fehér Ilona (1913-1983): Utcarészlet (Balatonfelvidék?). Rézkarc, papír, jelzett. 23,5x31,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3371529
10439
523
8500
Fejér Csaba (1936-2002): Alaktanulmányok, 1972 (kétoldalas mű). Kréta, szén, papír, jelzett. 42,5×28 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000
3375183
10440
523
3200
Fekete Gábor (-): Belsőbáránd romjai. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott (20/4). Üvegezett fakeretben. 25x9 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3464238
10441
523
14000
Fekete jelzéssel: Tanya télen. Olaj, vászon. Jelzett. Fakeretben. 35×60 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
3513753
10442
523
Feldmann Tibor (1945-?): Tájvázlat. Tus, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 19x13,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3522068
10443
523
Fendrik Péter: Országos amatőr képző- és iparművészeti kiállítás 1985. Plakátterv. Ceruza, papír, jelzett 75x55 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft