Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Ferdinánd Judit (1942-2015): Brunszvik Teréz portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm
10444.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Fery Antal (1908-1994): 4 db híres emberről készült arckép (Bláthy Ottó, Faraday, Gauss, Watt). Fametszet, papír, mind jelzett, 15x11 cm
10445.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
10446.

Licitálható
Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00
Minimális ajánlat:
48 000 Ft
48 000 55 000 65 000
fj. Keleti Jenő (1943-1999): Házak. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 40x60 cm
10447.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000
Fodor József (1935-2007): Ősz, 1978 körül. Olaj, plextol, jelezve balra fent: Fodor. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a művész a békéscsabai Munkácsy Teremben rendezett egyéni kiállításán. Fakeretben. 73×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10448.

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
Formanek Barbara (1976-): Zene (...), 2002. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VI./X. számozással, 27×57 cm
10449.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Forrai Gábor (1925 - 2000): Erdei táj. Olaj, karton. Jelzett, keretben. 33x48 cm
10450.

Licitálható
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
Forrai Gábor (1925 - 2000): Erdei táj. Olaj, karton. Jelzett, keretben. 48x33 cm
10451.

Licitálható
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
Forrai Gábor (1925 - 2000): Karácsony 1986. Olaj, karton. Jelzett, keretben. 19x13 cm
10452.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
François Fiedler, Fiedler Ferenc (1921-2001): Rózsaszín-fehér kompozíció (cím nélkül). Vaskarc, papír, jelzett. François Fiedler autográf francia ny. ajánlásával. Üvegezett fakeretben. 70x44,5 cm
10453.

Licitálható
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
562,50
Minimális ajánlat:
180 000 Ft
180 000 200 000 240 000
Franc van Oort (1953-): Csapok (cím nélkül), 1982. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (43/50). Üvegezett keretben. 12x29 cm.
10454.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
10455.

Licitálható
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft