Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Élesdy István (1912-1987): Mátyás-templom, Budai vár. Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli apró szakadással. 19,5x15 cm
10420.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Élesdy István (1912-1987): Táj birkákkal. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, kissé foltos, 30×42 cm
10421.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Élesdy István (1912-1987): Vízparti jelenet. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 15,5x17 cm.
10422.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
10423.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Erdős Géza (1910-1964): Vízparti táj, 1958. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, eredetiség igazolással, 23x34 cm
10424.

Licitálható
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
Erika Giovanna Klien (1900-1957): Das moderne Hotel 1925. Modernista grafika. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Újság címlapján. 22p. 31x23 cm
10425.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Erwin Haug (-): Ékszer terve (ötvösművészet), feltehetően 1920 körül. Tempera, papír. Jelzett. Lapszéli apró sérülésekkel és apró foltokkal. 26,5×19 cm. A tételhez tartozik egy igazolás Erwin Haug pforzheimi tanoncversenyen elért I. helyezéséről kiállított igazolással és egy könyvvel, belső kötéstáblára ragasztva I. helyezésről kiállított kis beragasztott raglap.
10426.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
F. Kun Márta (1908 - 1990): Téli kert. Olaj, vászon, jelzett 60x70 cm Dekoratív keretben
10427.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Fajó János (1937-2018): Ellipszis neon-narancs, 2005. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány A/E. jelzéssel. Lap alján vágásnyommal és törésnyommal. Lapméret: 70x50 cm
10428.

Licitálható
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00
Minimális ajánlat:
120 000 Ft
120 000 140 000 160 000
Fajó János (1937-2018): Fehér metszés, 1967-1991. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (XXIII/XL), üvegezett fakeretben, 52x47 cm. Az 1991-ben megjelent Szerigráfia a 60-as évekből c. mappából. / János/Jan Fajó (1937-2018): White cut, 1967-1991. Serigraphy on paper, signed, numbered (XXIII/XL), framed, 52x47 cm
10429.

Licitálható
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
379,40
437,50
Minimális ajánlat:
140 000 Ft
140 000 160 000 190 000
Fajó János (1937-2018): Kompozíció (cím nélkül), Graf &amp; Schelble Galerie, Basel, kiállítási plakát, 1991. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Lap tetején apró rajzszög ütötte lyuk javításával. Kép mérete: 55x40 cm.
10430.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Fajó János (1937-2018): Vörös és kék formák. Szitanyomat, karton, felragasztva. Jelzett, számozott (39/50), 23x15 cm Keretben
10431.

Licitálható
Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88
Minimális ajánlat:
55 000 Ft
55 000 65 000 75 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft