Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3494344
10060
523
150000
Bartos Endre (1930-2006): Távol a földtől. Olaj, farost. Jelzés nélkül. Bartos Galéria Kkt. által kiállított Certificate of Original bizonylattal. Fakeretben. 150x86 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
Minimális ajánlat:
150 000 Ft
150 000 180 000 200 000
3485737
10061
523
140000
Burghardt Rezső (1884-1963): Társaság a parkban. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 60x80 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
Minimális ajánlat:
140 000 Ft
140 000 160 000 190 000
3492798
10062
523
130000
Csóka László (1967-): Rivaldafényben, 2023. Olaj, vászon, jelzett. 120x80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
Minimális ajánlat:
130 000 Ft
130 000 150 000 180 000
3464505
10063
523
120000
Drégely László (1932-1990): Kártyalap, 1976. Olaj, fa. Jelezve balra fent: Drégely 1976. Hátoldalán töredékes raglappal. 64×25 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
Minimális ajánlat:
120 000 Ft
120 000 140 000 160 000
3475864
10064
523
60000
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet porcelánokkal és üvegekkel. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán régi töredékes raglappal. Javított. Kissé sérült. 80x59,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
3499115
10065
523
60000
Eugene Bertrand (1858-1934), belga festő/belgian painter: Fiatal lány, 1896. Olaj, fatábla. Jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 27×22 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
3500351
10066
523
100000
Szuly Angéla (1893-1976): Lány. Olaj, vászon, jelezve balra fent (halványan). Dekoratív fakeretben, 56,5×46,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
Minimális ajánlat:
100 000 Ft
100 000 120 000 140 000
3500496
10067
523
120000
Barta Mária (1897-1969): Alakok. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, fakeretben. 31,5x41,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
Minimális ajánlat:
120 000 Ft
120 000 140 000 160 000
3496710
10068
523
90000
Lucia Calinescu (1952-), román festő/romanian painter: Színes csendélet. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. 55×65 cm. Fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
90 000 Ft
90 000 100 000 120 000
3500417
10069
523
100000
Basch Edit (1895-1980): Fiatal nő gyerekkel. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria - Új Magyar Képtár és BÁV 97. aukció raglapjával. 91x72,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
Minimális ajánlat:
100 000 Ft
100 000 120 000 140 000
3478273
10070
523
90000
Kádár György (1912-2002): Nyár (női akt). Olaj, farost. Jelzett. 25×35 cm. Fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
90 000 Ft
90 000 100 000 120 000
3464194
10071
523
70000
Makoldy József (1890-1957): Halászbástya, Budapest, 1923. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán Makoldy József ajándékozási soraival Bory Jenő szobrász részére és Makoldy József ex domo grafikájával. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 35x45 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
70 000 Ft
70 000 80 000 95 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft