Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Tichy Kálmán (1888-1968): Faluhídja a Vár alatt (Krasznahorka Kraszna-horka büszke vára). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 24x31 cm.
10036.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
Szántó Piroska (1913-1998): Pék (illusztráció Kormos István Tréfás mackók c. mesekönyvéhez). Tempera, papír. Jelzés nélkül. Lap jobb szélén Szántó Piroska autográf feliratával. Lapméret: 29,5×21 cm
10037.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Szántó Piroska (1913-1998): Medvebocsok, macska, egér stb. (illusztráció Kormos István Tréfás mackók c. mesekönyvéhez). Tempera, papír. Jelzés nélkül. Lapméret: 29,5×21 cm
10038.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Szántó Piroska (1913-1998): Madár fiókáival (illusztráció Kormos István Tréfás mackók c. mesekönyvéhez). Tempera, papír. Jelzés nélkül. Lap jobb szélén Szántó Piroska autográf feliratával. Lapméret: 29,5×21 cm
10039.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Szántó Piroska (1913-1998): Macska és egér (illusztráció Kormos István Tréfás mackók c. mesekönyvéhez). Tempera, papír. Jelzés nélkül. Lapméret: 29,5×21 cm
10040.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Benes József (1938-2017): Dunapart. Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/X (?) számozással, 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10041.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Kótai Tamás (1959-): Rajz. Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XX számozással, 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10042.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Stefanovits Péter (1947- ): Időben. Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XX számozással, 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10043.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Butak András (1948-2021): Black Mount. Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XX számozással, 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10044.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38
Minimális ajánlat:
4 600 Ft
4 600 5 500 6 000
Kovács Péter Balázs (1955-): Conference. Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XX számozással, 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10045.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38
Minimális ajánlat:
4 600 Ft
4 600 5 500 6 000
Klimó Károly (1936-): Kép arannyal és feketével, 1990-es évek. Olaj, vászon, jelezve balra lent. 70,5x99,5 cm. Fakeretben. Klimó Károly 1936-ban született Békéscsabán. 1956 és 1962 között a Magyar Képzőművészeti Főiskola festő szakán tanult, ahol Bernáth Aurél volt a mestere. 1972-től maga is tanított a főiskolán (később egyetemmé vált), ugyanezen évben Kondor Béla és Bartl József mellett megválasztották a Szentendrei Régi Művésztelep tagjává. Művészi stílusának alakulásában a hagyományos főiskolai képzés után a nonfiguratív, a festői gesztusra épülő informel kifejezésmóddal való kísérletezés vette át a főszerepet, amire az Európai Iskola alkotóinak munkássága is hatással volt. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10046.

Licitálható
Kikiáltási ár:
550 000 Ft
1 490,51
1 718,75
Minimális ajánlat:
550 000 Ft
550 000 650 000 750 000
Szirmai Antal (1860-1927): Vadász kutyájával és elejtett vaddal. Olaj, vászon, jelezve balra és jobbra lent. Javított. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben. 90x104 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10047.

Licitálható
Kikiáltási ár:
480 000 Ft
1 300,81
1 500,00
Minimális ajánlat:
480 000 Ft
480 000 550 000 650 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft