Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

10216.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
10217.

Licitálható
Kikiáltási ár:
320 000 Ft
867,21
1 000,00
Minimális ajánlat:
320 000 Ft
320 000 380 000 440 000
10218.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
10219.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A./ 7/10. számozással. 14x28 cm / screenprint on paper, signed, artist's proof
10220.

Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
Molnár József (1922?2014): Bodrog. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 22,5x29 cm.
10221.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3 db magyar rézkarc: Imre István (1918-1983): Rozanits Tibor (1931-) 30x40 cm Jelzettek, feltekerve, lap szélén képet nem érő beszakadás
10222.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
A. Varga Imre (1953-): Szőlőtőke, 2012. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 24×16 cm
10223.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Ábrán Zoltán (1906-1986): Nefretiti, egyiptomi lányok. Olaj, farost, jelzett 60x50 cm Sérült keretben, hátoldalán címke a művész autográf feliratával. .
10224.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Aczél Ilona (1929-2000): Enteriörök 2 db filc, tus, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 38x29 cm.
10225.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Adilov Kabul (1959-): Csónakok. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 46×77 cm
10226.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Adolphe Lalauze (1838-1906): Faluról jövök. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából. Lapszéli apró foltokkal. 23x14,5 cm
10227.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft