https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Hetey Katalin (1924-2010): Geometria. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (27/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (27/40). Lapszéli apró beszakadással, kis töréssel
1
10204.

Hetey Katalin (1924-2010): Geometria. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (27/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (27/40). Lapszéli apró beszakadással, kis töréssel

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
EUR
,
100,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet, 1974. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán korabeli címkén magyar és orosz nyelven feliratozott. Apró felületi sérülésekkel. Fakeretben, 138×123 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Still life, 1974. Oil on wood fibre, signed lower left. With old label on the reverse. With very minor surface damages. Framed, 138×123 cm / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
1
10205.

Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet, 1974. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán korabeli címkén magyar és orosz nyelven feliratozott. Apró felületi sérülésekkel. Fakeretben, 138×123 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Still life, 1974. Oil on wood fibre, signed lower left. With old label on the reverse. With very minor surface damages. Framed, 138×123 cm / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
596,21
EUR
,
687,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
220 000 Ft
220 000 260 000 300 000
Vörös Géza (1897-1957), össz. 3 db mű: Szilvaszedő, Család, Jelenet. Tempera, tus, papír. 2 db jelzett, 1 db jelzés nélkül. 13x11 cm, 13x6 cm, 10x9 cm.A művész által készített, eredeti, üvegezett fakeretben. Vörös Géza korai alkotásai!
1
10206.

Vörös Géza (1897-1957), össz. 3 db mű: Szilvaszedő, Család, Jelenet. Tempera, tus, papír. 2 db jelzett, 1 db jelzés nélkül. 13x11 cm, 13x6 cm, 10x9 cm.A művész által készített, eredeti, üvegezett fakeretben. Vörös Géza korai alkotásai!

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
95 000 Ft
257,45
EUR
,
296,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
95 000 Ft
95 000 110 000 130 000
Id. Benedek Jenő (1906-1987): Udvar. Olaj, vászon, jbl.: Benedek. Sérült! 60x80 cm, keretben, jó állapotú.
1
10207.

Id. Benedek Jenő (1906-1987): Udvar. Olaj, vászon, jbl.: Benedek. Sérült! 60x80 cm, keretben, jó állapotú.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
EUR
,
203,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
65 000 Ft
65 000 75 000 90 000
Sikuta Gusztáv (1919-1985): Lovasszekér. Olaj, vászon, jbl.: Sikuta. 47x60,5 cm, keretben, sérült.
1
10208.

Sikuta Gusztáv (1919-1985): Lovasszekér. Olaj, vászon, jbl.: Sikuta. 47x60,5 cm, keretben, sérült.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
EUR
,
203,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
65 000 Ft
65 000 75 000 90 000
Kántor Andor (1901-1990): Utcarészlet. Olaj, vászon, jjl: Kántor Andor. 61,5x75,5 cm, keretezett, jó állapotú.
1
10209.

Kántor Andor (1901-1990): Utcarészlet. Olaj, vászon, jjl: Kántor Andor. 61,5x75,5 cm, keretezett, jó állapotú.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
EUR
,
203,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
65 000 Ft
65 000 75 000 90 000
Göllner Miklós (1902-1977): Szentendrei Kert. Pasztell, papír, jjl.: Göllner 57. 50x76 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben.
1
10210.

Göllner Miklós (1902-1977): Szentendrei Kert. Pasztell, papír, jjl.: Göllner 57. 50x76 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
EUR
,
125,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Nagy Gyula (1922-1966): Téli séta. olaj, vászon, jjl: Nagy Gy. 70x100 cm, keretezett, kereten kis sérülés, vászon feszítést igényel. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
1
10211.

Nagy Gyula (1922-1966): Téli séta. olaj, vászon, jjl: Nagy Gy. 70x100 cm, keretezett, kereten kis sérülés, vászon feszítést igényel. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
EUR
,
125,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Nádler István (1938-): Geometrikus kompozíció, 1978 (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Üvegezett keretben. Néhány apró, alig észlelhető folttal. 64x48 cm. / serigraphy on paper, signed, framed.
1
10212.

Nádler István (1938-): Geometrikus kompozíció, 1978 (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Üvegezett keretben. Néhány apró, alig észlelhető folttal. 64x48 cm. / serigraphy on paper, signed, framed.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
813,01
EUR
,
937,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
300 000 Ft
300 000 360 000 420 000
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 121/300. Üvegezett keretben. 81x60 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): Op-art composition. Screenprint on paper. Signed, numbered: 121/300. Framed. 81x60 cm.
1
10213.

Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 121/300. Üvegezett keretben. 81x60 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): Op-art composition. Screenprint on paper. Signed, numbered: 121/300. Framed. 81x60 cm.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
280 000 Ft
758,81
EUR
,
875,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
280 000 Ft
280 000 320 000 380 000
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv zöldben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 40x26,5 cm
1
10214.

Frank Magda (1914-1997): Szoborterv zöldben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 40x26,5 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
EUR
,
59,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
Hetey Katalin (1924-2010): Rész-egész (szoborterv). Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (16/40).
1
10215.

Hetey Katalin (1924-2010): Rész-egész (szoborterv). Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (16/40).

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
EUR
,
118,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz