Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Ilosvai Varga István (1895-1978): Fiatal lány. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Javított. 110x80 cm / oil on canvas, signed, restored, 110x80 cm
10564.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
433,60
500,00
Minimális ajánlat:
160 000 Ft
160 000 190 000 220 000
Imre István (1918-1983): Alvó kisfiú. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 29×39,5 cm
10565.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Imre István (1918-1983): Furulyázó. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 40x30cm
10566.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Istókovits Kálmán (1898 - 1990): Aratók. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lapszéli ázásnyommal, 26,5×40 cm
10567.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
10568.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Istókovits Kálmán (1898-1990): Női aktok. Ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 30x21 cm.
10569.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Iván Szilárd (1912-1988), 2 db grafika: Lány portré és kendős asszony. Fametszet, papír. Jelzés nélkül. 6,5x4,5 és 4,5x4 cm
10570.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Iván Szilárd (1912-1988): Horgászok. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli néhány apró folttal, 20x29,5 cm
10571.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
10572.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Iványi Katalin (1924-2009): Színpad. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok címkével. Dekoratív, kissé sérült üvegezett keretben 28x41 cm
10573.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
Iványi Ödön (1918-1985): "Falurész", 1966. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. Hátoldalán autográf felirattal. 33,5×49 cm
10574.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Jálics Gyula (1940-2016): Mediterrán udvar (Opatija, Horvátország). Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 68×50 cm.
10575.

Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft