Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

10588.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
Joseph Uhl (1877-1945): Elhagyatottan (Verlassen). Rézkarc, papír, jelzett, 16,5×27 cm, üvegezett fakeretben. / etching on paper, signed, framed
10589.

Licitálható
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50
Minimális ajánlat:
36 000 Ft
36 000 42 000 50 000
Jozefka Antal (1935-): Knossos, 1972. Vegyes technika, papír. Jelzett. Paszpartuban. 61x41 cm
10590.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Jozefka Antal (1935-): Sunion, 1972. Vegyes technika, papír. Jelzett. Paszpartuban. 60x40 cm
10591.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Juhász Erika (1926-2018): Színes táj, 2003. Akvarell, papír. Jelzett, üvegezett fakeretben. 38x52 cm
10592.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
10593.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
K. Bereczky Ildikó: Allegória. Színezett rézkarc. Jelzett, sorszámozott. 4/50. 25x17 cm Üvegezett keretben.
10594.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
K. Bereczky Ildikó: Egyiptom. Színezett rézkarc. Jelzett, sorszámozott. 19/50. 32x21 cm Üvegezett keretben.
10595.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Kabáczy Szilárd (1930-2004): Adonyi erdő, 1996. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 36x27 cm
10596.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Kádár György (1912-2002): 9 női akt rajz. Tus, papír. Mindegyik jelzett. 23×16 és 50x36 cm körüli méretekben.
10597.

Licitálható
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
Kádár György (1912-2002): Enteriőr. Linómetszet, dombornyomás, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 34x25 cm
10598.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Kádár György (1912-2002): Kompozíció (cím nélkül), 1983. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán, kartonra kasírozva. 11x6,5 cm
10599.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft