Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Jálics Gyula (1940-2016): Moscenice (Isztria, Horvátország). Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 68×68 cm.
10576.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Jálics Gyula (1940-2016): Soproni részlet, 2002. Olaj, vászon, jelzett. Fakeretben, 70×65 cm.
10577.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Jálics Gyula (1940-2016): Volt egyszer egy háború (Isztria, Horvátország). Olaj, rétegelt falemez, jelzett. Fakeretben, 64×40 cm.
10578.

Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
Jan Wilhelm van Dycken (1949-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (100/84). 20x40 cm
10579.

Licitálható
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25
Minimális ajánlat:
34 000 Ft
34 000 40 000 46 000
Jean-Baptiste Édouard Detaille (1848-1912): A trombitás. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából. Lapszéli apró foltokkal. 22x17 cm
10580.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Jean-Michel Basquiat (1960-1988) Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, "POW Printmaking" szárazpecséttel Grafiart - Aviomar UK. tanúsítvánnyal Számozott: 42/150. Lapméret:70x50 cm, / Numbered, marked
10581.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Jeckel Ferenc (1950-2012): Carmen. Olaj, farost 70x50 cm Keretben
10582.

Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
Jelzés nélkül, XX. sz. magyar festő: Jelenet. Olaj, karton. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Üvegezett, kopott fakeretben. 17,5x23,5 cm
10583.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Jelzés nélkül: Női aktok. Litográfia, papír. Lapszéli sérülésekkel. 42x31 cm.
10584.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
10585.

Licitálható
Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
203,13
Minimális ajánlat:
65 000 Ft
65 000 75 000 90 000
Joseph Kádár (1936-2019): Horizontális struktúra, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett. 44/100 számozással. 42,5x39 cm
10586.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Joseph Kádár (1936-2019): L'Horizontalisme, 1995. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A./9. számozással. 21x85 cm / screenprint on paper, signed, artist's proof E.A./9.
10587.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft