Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

10936.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
10937.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Somlai Vilma (1938-2007): Templom. Tus, papír, a hátoldalán a művész pecsétjével, 21,5×29,5 cm
10938.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Somlai Vilma (1938-2007): Virág. Linómetszet, papír, lap alján a művész pecsétjével, lap szélén elszíneződésekkel, 56×40 cm
10939.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Somlai Vilma (1938-2007): Virágzás. Linómetszet, papír, jelzett. Hátoldalán a művész pecsétjével és törésnyomokkal. 36,5×51 cm
10940.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Somlai Vilma (1938-2007): Virágzó mandula. Linómetszet, papír, jelzett. Lapszéli apró szakadással és törésnyommal. 40×52,5 cm
10941.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Somogyi Imre (1918-1999): Virág csendélet. Olaj, farost 58x50 cm. Kissé sérült keretben
10942.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
Somogyi János (1928-2010): Utcán, 1963. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 60×80 cm
10943.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Sostarics Lajos (1896-1968), Walt Disney után: Farkas. Vegyes technika, papír, jelzett, kartonra ragasztva, törésnyommal, foltos, 19×14 cm
10944.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Sostarics Lajos (1896-1968): Walt Disney után: A három kismalac, vegyes technika, papír, jelzett, szakadással, kartonra ragasztva, karton sérült, 21,5×15 cm
10945.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Sostarics Lajos (1896-1968): Zoro és Huru. Vegyes technika, papír, jelzett, 21,5×14 cm
10946.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Stefan Grecu (?-?): Nádasban. Pasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 17x31 cm
10947.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft