Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3211844
10936
523
Somlai Vilma (1938-2007): Őszibarackfák rügyfakadás előtt, 1984. Linómetszet, papír, jelzett, Supka Magdolna (Manna) művészettörténésznek ajánlott. Paszpartuban. 20×20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3095981
10937
523
Somlai Vilma (1938-2007): Táj boglyákkal. Vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalán a művész pecsétjével, 31×41 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
3439274
10938
523
Somlai Vilma (1938-2007): Templom. Tus, papír, a hátoldalán a művész pecsétjével, 21,5×29,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3439279
10939
523
Somlai Vilma (1938-2007): Virág. Linómetszet, papír, lap alján a művész pecsétjével, lap szélén elszíneződésekkel, 56×40 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3375915
10940
523
Somlai Vilma (1938-2007): Virágzás. Linómetszet, papír, jelzett. Hátoldalán a művész pecsétjével és törésnyomokkal. 36,5×51 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3375911
10941
523
Somlai Vilma (1938-2007): Virágzó mandula. Linómetszet, papír, jelzett. Lapszéli apró szakadással és törésnyommal. 40×52,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3394940
10942
523
Somogyi Imre (1918-1999): Virág csendélet. Olaj, farost 58x50 cm. Kissé sérült keretben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
3420515
10943
523
40000
Somogyi János (1928-2010): Utcán, 1963. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 60×80 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
3484156
10944
523
Sostarics Lajos (1896-1968), Walt Disney után: Farkas. Vegyes technika, papír, jelzett, kartonra ragasztva, törésnyommal, foltos, 19×14 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3484174
10945
523
Sostarics Lajos (1896-1968): Walt Disney után: A három kismalac, vegyes technika, papír, jelzett, szakadással, kartonra ragasztva, karton sérült, 21,5×15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3484169
10946
523
Sostarics Lajos (1896-1968): Zoro és Huru. Vegyes technika, papír, jelzett, 21,5×14 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
2888761
10947
523
Stefan Grecu (?-?): Nádasban. Pasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 17x31 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft