Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Zálogh Sándor (1954- ): "Mesés őszre várva", 2003. Vegyes technika, papír. Jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 32x43,5 cm
11116.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
Zámbori Gábor (-): Fények a vizen. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 40×70 cm.
11117.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Zemlényi Csaba (1943-): Litho. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány a/p III/XV számozással, 42x42 cm
11118.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
11119.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Zólyomi Katalin (-): Nyári erdő. Akril, papír. Jelzett a hátoldalán. 20,5x26 cm
11120.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Zombory Moldován Béla (1885-1967): Balatonpart. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán bélyegzővel és feliratozott, 29x19 cm
11121.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Zórád Géza (1896-1959): Vitorlás. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 40x30 cm. Fakeretben. Kis felületi sérüléssel
11122.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
Zsankó László (1966-): Fellegvár (Visegrád). Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
11123.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Zsigovics Iván (1958- ): Erdő széle (szervasok). Rézkarc, papír, jelzett, zsűrinyomat, hátoldalán Képcsarnok Lektorátusi Osztály bélyegzésével, lap széle kissé gyűrött és kissé foltos, 29,5x39,5 cm
11124.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Zsigovics Iván (1958-): Helyzetkép, 1979. Színes rézkarc, papír, jelzett, 12x15,5 cm
11125.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Zsigovics Iván (1958-): Mesefigura (cím nélkül), 1978. Színes rézkarc, papír, jelzett, lap szélén paszpartuzás nyomaival, 12x15,5 cm
11126.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Zsíros Zoltán (-): Tanyaudvar. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 20x30 cm
11127.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft