Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

11092.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben, 45x46 cm
11093.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Vidai Brenner Nándor (1903-?): Hazafelé. Litográfia, papír, jelzett, lap széle foltos. Üvegezett, sérült fakeretben, 24×35 cm
11094.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Vidák Zsolt (1974-): Anker under water. Szitanyomat, papír, jelzett, sorszámozott. 3/100. Hátoldalon pecséttel is jelzett. 44x61 cm
11095.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
11096.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Vincze Gizella: Menekülő szabadságharcos. Olaj, vászon 57x44 cm
11097.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
11098.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Visnyei Ilona (1959-): Örvény (cím nélkül). Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 4/6. számozással. 20x15 cm
11099.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
11100.

Licitálható
Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00
Minimális ajánlat:
48 000 Ft
48 000 55 000 65 000
Vogel Ferenc (-): Geometrikus kompozíció. Akvarell, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 10×7 cm
11101.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Wagner János (1936-2022): Nyár, 1976. Vegyes technika (sokszorosított grafika), papír, jelezve jobbra lent: Wagner János 76, balra lent: Nyár (vegyes technika). Párdarabja reprodukálva: Wehner Tibor: Wagner János. Bp., 2020, Virtual Market Kft, 14. oldal. 61,5×51,5 cm.
11102.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
11103.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft