Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3209770
11092
523
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet nyomat, papír, 21,5×18 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3484039
11093
523
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben, 45x46 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3371329
11094
523
Vidai Brenner Nándor (1903-?): Hazafelé. Litográfia, papír, jelzett, lap széle foltos. Üvegezett, sérült fakeretben, 24×35 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3384078
11095
523
24000
Vidák Zsolt (1974-): Anker under water. Szitanyomat, papír, jelzett, sorszámozott. 3/100. Hátoldalon pecséttel is jelzett. 44x61 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
2927916
11096
523
Vidéky Brigitta (1911 - 2017) Nő enteriőrben akvarell, papír, jelzett,. 33,5x20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3471102
11097
523
Vincze Gizella: Menekülő szabadságharcos. Olaj, vászon 57x44 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3195146
11098
523
Vincze Lajos (1914-2002): Szarvasbőgés (erotikus karikatúra). Tus, papír, jelzett. 12,5×10,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3409840
11099
523
Visnyei Ilona (1959-): Örvény (cím nélkül). Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 4/6. számozással. 20x15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
2877050
11100
523
48000
Vladimir Svoboda (1937-): Nyugati hegyek, 1992. Vegyes technika, fa, jelezve jobbra lent, hátoldalán raglappal. 37,5x44 cm. / Vladimir Svoboda (1937-), Czech painter: Western mountains, (Zapadni Hory) 1992. Mixed technique on wood, signed lower right, with label on the reverse még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
48 000 Ft
48 000 55 000 65 000
3355350
11101
523
Vogel Ferenc (-): Geometrikus kompozíció. Akvarell, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 10×7 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3465488
11102
523
40000
Wagner János (1936-2022): Nyár, 1976. Vegyes technika (sokszorosított grafika), papír, jelezve jobbra lent: Wagner János 76, balra lent: Nyár (vegyes technika). Párdarabja reprodukálva: Wehner Tibor: Wagner János. Bp., 2020, Virtual Market Kft, 14. oldal. 61,5×51,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
3116592
11103
523
Weber József (?-?): Külvárosi hangulat (Óbuda). Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 22,5x14 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft