Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Vasarely Victor (1908-1997): P 1208 "REMEK" (Op-art kompozíció). Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. 37x37 cm Üvegezett fakeretben. Lap alja kissé foltos.
11080.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Vaszary János (1867-1939): Akt, Cinkográfia, papír, jelzett a nyomaton, 45x30 cm
11081.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Vaszary János (1867-1939): Kávéházi jelenet, Cinkográfia, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett keretben, 26x29 cm
11082.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Végvári János (1927-1994): Esztergomi bazilika. Linómetszet, papír. Jelzés nélkül. Kartonra kasírozva. Lapszéli ázásnyomokkal. 35×52 cm
11083.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Végvári János (1927-1994): Népi harmónia. Akvarell, papír. Jelzett. Hátoldalán Artunion címkéjével. Lapszéli apró szakadással. 35×35 cm
11084.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Véssey Gábor (1948-): Artemisz, 1977. Olajpasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 38,5×39,5 cm
11085.

Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
Véssey Gábor (1948-): Ószövetségi magyarázatok, 1977. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 44,5×35 cm
11086.

Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
Veszprémi László (1945-): Geometrikus kompozíció (Cím nélkül). Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 24/250. 34,5x29 cm
11087.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
11088.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
11089.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
11090.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
11091.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft