Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3460702
11080
523
Vasarely Victor (1908-1997): P 1208 "REMEK" (Op-art kompozíció). Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. 37x37 cm Üvegezett fakeretben. Lap alja kissé foltos. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3479379
11081
523
Vaszary János (1867-1939): Akt, Cinkográfia, papír, jelzett a nyomaton, 45x30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3479374
11082
523
Vaszary János (1867-1939): Kávéházi jelenet, Cinkográfia, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett keretben, 26x29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3513970
11083
523
Végvári János (1927-1994): Esztergomi bazilika. Linómetszet, papír. Jelzés nélkül. Kartonra kasírozva. Lapszéli ázásnyomokkal. 35×52 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3493045
11084
523
Végvári János (1927-1994): Népi harmónia. Akvarell, papír. Jelzett. Hátoldalán Artunion címkéjével. Lapszéli apró szakadással. 35×35 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3493131
11085
523
14000
Véssey Gábor (1948-): Artemisz, 1977. Olajpasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 38,5×39,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
3493126
11086
523
14000
Véssey Gábor (1948-): Ószövetségi magyarázatok, 1977. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 44,5×35 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
3503710
11087
523
Veszprémi László (1945-): Geometrikus kompozíció (Cím nélkül). Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 24/250. 34,5x29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3209773
11088
523
Victor Vasarely (1908-1997): Geometrikus kompozíció. Ofszet nyomat, papír, 19×18 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3209787
11089
523
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3209753
11090
523
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet nyomat, papír, 19,5×18 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3209785
11091
523
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft