Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Váli Zoltán (1910-1994): Memento!, 1970-as évek (militária témájú grafika). Linómetszet, papír, jelzett. Próbanyomat próba 1 jelzéssel. Lap felső sarkaiban paszpartuzás nyomaival. 25x20 cm
11068.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Vályi Csaba (1937-2018): Csendélet citrommal és falitállal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 80×60 cm
11069.

Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
van Velde, Bram (1895-1981) és Geer van Velde (1898 - 1977): Művekről készült reprodukciók a Derriere le miroir, 11 és 12. számában (egyben). Nyomat, papír. Párizs, 1948, Pierre a Feu. 15+1 p. 2. kiadás. Francia nyelven. Samuel Beckett beveztőjével. Kiadói papírborítóban.
11070.

Licitálható
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
Varga Gedő Zalán Zoltán (-): Terek 4, 2005. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA I/II számozással, lapszéli néhány kevés apró folttal, 50x70 cm
11071.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
11072.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Varga Iván (1960-): Elhagyatva. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 35x60 cm
11073.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Varga Iván (1960-): Tisza. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 19x30 cm
11074.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Ádám Lajos portréja. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben.
11075.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Udvar kecskével. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 14×17,5 cm
11076.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Vasarely Victor (1908-1997): CALCIS, 1956-59. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása. Hátoldalán nyomtatott felirattal. Az 1970-es években megjelent Lineaires mappából. Üvegezett fakeretben. 32x26 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): CALCIS, 1956-59. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon. With printed description on the reverse. Framed. 32x26 cm
11077.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
Vasarely Victor (1908-1997): P 1190 "HANDYA" (Op-art kompozíció). Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. 36x36 cm Üvegezett fakeretben. Lap alja kissé foltos.
11078.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Vasarely Victor (1908-1997): P 1192 "OGNALL" (Op-art kompozíció). Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. 37x29 cm Üvegezett fakeretben. Lap alja kissé foltos.
11079.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft