Váli Zoltán (1910-1994): Memento!, 1970-as évek (militária témájú grafika). Linómetszet, papír, jelzett. Próbanyomat próba 1 jelzéssel. Lap felső sarkaiban paszpartuzás nyomaival. 25x20 cm
van Velde, Bram (1895-1981) és Geer van Velde (1898 - 1977): Művekről készült reprodukciók a Derriere le miroir, 11 és 12. számában (egyben). Nyomat, papír. Párizs, 1948, Pierre a Feu. 15+1 p. 2. kiadás. Francia nyelven. Samuel Beckett beveztőjével. Kiadói papírborítóban.
Varga Gedő Zalán Zoltán (-): Terek 4, 2005. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA I/II számozással, lapszéli néhány kevés apró folttal, 50x70 cm
Vasarely Victor (1908-1997): CALCIS, 1956-59. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása. Hátoldalán nyomtatott felirattal. Az 1970-es években megjelent Lineaires mappából. Üvegezett fakeretben. 32x26 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): CALCIS, 1956-59. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon. With printed description on the reverse. Framed. 32x26 cm
Vasarely Victor (1908-1997): P 1190 "HANDYA" (Op-art kompozíció). Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. 36x36 cm Üvegezett fakeretben. Lap alja kissé foltos.
Vasarely Victor (1908-1997): P 1192 "OGNALL" (Op-art kompozíció). Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. 37x29 cm Üvegezett fakeretben. Lap alja kissé foltos.