Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Reich Károly (1922-1988): Lovak, 1964. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24×33 cm
10888.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25
Minimális ajánlat:
42 000 Ft
42 000 50 000 55 000
Reigl Judit (1923-2020): Portré. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, számozott: 1387/1500, 19,5x24 cm / screenprint on paper, signed on the print, numbered: 1387/1500
10889.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
Reinhardt István (1936-): Alkonyat. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 50x70 cm
10890.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Remsey Gábor (1925-1999): Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett. Kisebb elszíneződésekkel. Üvegezett fakeretben, 17,5x29 cm
10891.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Remsey Jenő (1885-1970): Folyópart. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli ázásnyomokkal, üvegezett fakeretben, 30×39 cm
10892.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Remsey Jenő (1885-1970): Tanyaházak. Rézkarc, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva, lapszéli elszíneződéssel. 19,5x26.
10893.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Remsey Jenő (1885-1970): Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 29x20 cm
10894.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
Ren Rong (1960-), kínai művész: Táncolók (cím nélkül), 2001. Kollázs, papír. Jelzett. 44x30 cm / Ren Rong (1960-), Chinese artist: Dancers (untitled), 2001. Collage on paper, signed. 44x30 cm
10895.

Licitálható
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50
Minimális ajánlat:
36 000 Ft
36 000 42 000 50 000
Répási Károly (XX. sz. első fele): Tabáni részlet. Tus, papír, jelzett. Szélén sérült. 29x22 cm.
10896.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
10897.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Rippl-Rónai József (1861-1927): Virágot szedő akt. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 23,5×16,5 cm
10898.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Romaszkan Alice bárónő (?-?): Női félaktok (egzotikus szépségek). Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 21×14,5 cm
10899.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft