Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3408987
10888
523
42000
Reich Károly (1922-1988): Lovak, 1964. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24×33 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
42 000 Ft
42 000 50 000 55 000
3322035
10889
523
Reigl Judit (1923-2020): Portré. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, számozott: 1387/1500, 19,5x24 cm / screenprint on paper, signed on the print, numbered: 1387/1500 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
3475635
10890
523
24000
Reinhardt István (1936-): Alkonyat. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 50x70 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
3506641
10891
523
Remsey Gábor (1925-1999): Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett. Kisebb elszíneződésekkel. Üvegezett fakeretben, 17,5x29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3501672
10892
523
Remsey Jenő (1885-1970): Folyópart. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli ázásnyomokkal, üvegezett fakeretben, 30×39 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3463866
10893
523
Remsey Jenő (1885-1970): Tanyaházak. Rézkarc, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva, lapszéli elszíneződéssel. 19,5x26. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3420200
10894
523
3400
Remsey Jenő (1885-1970): Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 29x20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
3311876
10895
523
36000
Ren Rong (1960-), kínai művész: Táncolók (cím nélkül), 2001. Kollázs, papír. Jelzett. 44x30 cm / Ren Rong (1960-), Chinese artist: Dancers (untitled), 2001. Collage on paper, signed. 44x30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
36 000 Ft
36 000 42 000 50 000
3437281
10896
523
Répási Károly (XX. sz. első fele): Tabáni részlet. Tus, papír, jelzett. Szélén sérült. 29x22 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
2993838
10897
523
Richard Mortensen (1910-1993): Kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, Galerie Denise René kiadása 1964, üvegezett fakeretben, 19x18,5 cm / serigraphy on paper, unsigned, edited by Galerie Denise René 1964, framed még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3511885
10898
523
Rippl-Rónai József (1861-1927): Virágot szedő akt. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 23,5×16,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3510852
10899
523
Romaszkan Alice bárónő (?-?): Női félaktok (egzotikus szépségek). Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 21×14,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft