Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

10876.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
10877.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): Huszárok (1848-49 szabadságharc). Rézkarc, selyem. Jelzés nélkül. Paszpartuban. 29,5×39,5 cm
10878.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Rákosi Uitz János (1887-?): Utcarészlet. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (8/50), üvegezett fakeretben, 14,5×9,5 cm
10879.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Rauscher Juliska (1888-1947): Buják, a gróf Pappenheim vadászkastély látképe és enteriőrje, 1920-as évek. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 12×10 cm, 17x24 cm és 13x11 cm. Apró felületi sérülésekkel A kastély később leégett.
10880.

Licitálható
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25
Minimális ajánlat:
34 000 Ft
34 000 40 000 46 000
Rau Tibor (1934-2009): 5 db illusztráció Zelk Zoltán Teveháton c. verséhez. Tus, papír, jelzés nélkül. Egyiken apró elszíneződéssel. Paszpartuban (részben kissé szakadt). 15,5x11 és 23,5x11 cm közötti méretekben.
10881.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Rau Tibor (1934-2009): A szónok (cím nélküli karikatúra). Akvarell, tus, papír, jelzett. 25x19,5 cm
10882.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Rau Tibor (1934-2009): Biciklizők (karikatúra). Nyomat, papír, jelzett. 30x20 cm. Paszpartuban.
10883.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Rau Tibor (1934-2009): Félmeztelen fodrászlányok vágják vendégeiket (erotikus karikatúra). Tus, fedőfehér, papír, jelzett. 22,5x32 cm
10884.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Regős István (1954): Tura, Schossberger kastély. Rézkarc, papír, jelzett a karcon 29×39 cm Feltekerve
10885.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Reich Gábor (1951-): Liliom. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (59/100), üvegezett fakeretben, 34×25 cm
10886.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Reich Károly (1922-1988): Hazafelé. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett kopott fakeretben, 43×30 cm
10887.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft