Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3504410
10696
523
Kukovics Rózsa (1942-): Táj erdei fákkal, 1989. Akvarell, papír. Jelzett. Lap széle sérült. 35x50 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3504408
10697
523
Kukovics Rózsa (1942-): Tiszaföldvár, a csillogó Tisza, 1982. Akvarell, papír. Jelzett. Lap széle sérült. 50x35 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3227921
10698
523
Kun Mária (1944-): Filodendronok. Olaj, vászon, jelzett. 40x30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
3371127
10699
523
Kunt Ernő (1920-1994): Beszélgetők (cím nélkül), 1968. Nyomat, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 9×18 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3445794
10700
523
Kurländer István (-), működött a XX. sz. első felében: Tiroli tanulmányfej, 1931. Ceruza, papír, jelzett, hátoldalán Kurländer István autográf feliratával, üvegezett fakeretben, 26,5×22 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3392419
10701
523
Kürz János (1907-): Városrészlet. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 20×12 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3470552
10702
523
Lajos Ferenc (1912-1998): Járók-kelől. Tus, papír, jelezve. 38x27 cm paszpartuban még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3417450
10703
523
95000
Laki Ida (1921-2015): Zenélő társaság a tábortűznél. Olaj, vászon, farost, jelzett. Apró felületi sérüléssel. Fakeretben, 82×102 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
95 000 Ft
95 000 110 000 130 000
3475642
10704
523
Láta László (1938-): Szánkónyom. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 60x50 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3514979
10705
523
7500
Laura di Tullio (-): Geometrikus formák. Ceruza, papír, jelzett. 33x48 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000
3493107
10706
523
Lázár Pál (1912-1970): Este, 1966. Akvarell, karton. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Paszpartuban. Apró sérülésekkel. 31×33,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3513993
10707
523
Legány Zoltán (1911-1993): Kopjafás temető, Szin, 1973. Tus, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 24×33 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft