Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Váczi András (1967- ): Lilienthal. Rézkarc, papír. Próbanyomat 12x9 cm jelzett, számozott, üvegezett keretben. 25x28 cm
11056.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Vajda Ferenc (1892-?): Sétálók, 1948. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fa keretben. 28,5x41,5 cm
11057.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Valér Erik (-): Unholde (Dolomitok), 1925. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 10×14,5 cm
11058.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Váli Éva (XX. sz. második fele): Táj lovassal. Pasztell, vászon, jelzett. Üvegezett fakeretben. 40x24,5 cm
11059.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Váli Zoltán (1910-1994): ...az éhezőknek!, 1976. Linómetszet, papír, jelzett. Próbanyomat próba 2 jelzéssel. Lap bal felső sarkában paszpartuzás nyomával. 25x17,5 cm
11060.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
11061.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Váli Zoltán (1910-1994): Automatizált téglagyár. Linómetszet, papír, jelzett. 31x40 cm
11062.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Váli Zoltán (1910-1994): Dunapart Visegrádnál. Rézkarc, papír, jelzett. Hátoldalán "Próbanyomat IV" bélyegzéssel és 1990 előtti MNG kiviteli bélyegzéssel. Lapszéli apró elszíneződéssel. 29x39 cm
11063.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Váli Zoltán (1910-1994): Dunapart Visegrádnál. Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli apró elszíneződéssel. 29x39 cm
11064.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
Váli Zoltán (1910-1994): Életveszély!, 1976 (militária témájú grafika horogkereszt motívummal). Linómetszet, papír, jelzett. Hajtásnyommal. 26,5x34,5 cm
11065.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Váli Zoltán (1910-1994): Életveszély!, 1976 (militária témájú grafika horogkereszt motívummal). Linómetszet, papír, jelzett. Próbanyomat próba 3 jelzéssel. Lap felső sarkaiban paszpartuzás nyomaival. 26,5x34,5 cm
11066.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Váli Zoltán (1910-1994): Heverő (női) akt. Linómetszet, papír, jelzett. 34x54 cm
11067.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38
Minimális ajánlat:
4 600 Ft
4 600 5 500 6 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft