Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3522159
11056
523
Váczi András (1967- ): Lilienthal. Rézkarc, papír. Próbanyomat 12x9 cm jelzett, számozott, üvegezett keretben. 25x28 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3457758
11057
523
Vajda Ferenc (1892-?): Sétálók, 1948. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fa keretben. 28,5x41,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3504331
11058
523
Valér Erik (-): Unholde (Dolomitok), 1925. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 10×14,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3449624
11059
523
Váli Éva (XX. sz. második fele): Táj lovassal. Pasztell, vászon, jelzett. Üvegezett fakeretben. 40x24,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3505628
11060
523
3200
Váli Zoltán (1910-1994): ...az éhezőknek!, 1976. Linómetszet, papír, jelzett. Próbanyomat próba 2 jelzéssel. Lap bal felső sarkában paszpartuzás nyomával. 25x17,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3505800
11061
523
Váli Zoltán (1910-1994): Álló női akt. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten. 45x21 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
3505561
11062
523
3200
Váli Zoltán (1910-1994): Automatizált téglagyár. Linómetszet, papír, jelzett. 31x40 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3505520
11063
523
3800
Váli Zoltán (1910-1994): Dunapart Visegrádnál. Rézkarc, papír, jelzett. Hátoldalán "Próbanyomat IV" bélyegzéssel és 1990 előtti MNG kiviteli bélyegzéssel. Lapszéli apró elszíneződéssel. 29x39 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
3505518
11064
523
3400
Váli Zoltán (1910-1994): Dunapart Visegrádnál. Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli apró elszíneződéssel. 29x39 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
3505805
11065
523
3800
Váli Zoltán (1910-1994): Életveszély!, 1976 (militária témájú grafika horogkereszt motívummal). Linómetszet, papír, jelzett. Hajtásnyommal. 26,5x34,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
3505379
11066
523
3800
Váli Zoltán (1910-1994): Életveszély!, 1976 (militária témájú grafika horogkereszt motívummal). Linómetszet, papír, jelzett. Próbanyomat próba 3 jelzéssel. Lap felső sarkaiban paszpartuzás nyomaival. 26,5x34,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
3505368
11067
523
4600
Váli Zoltán (1910-1994): Heverő (női) akt. Linómetszet, papír, jelzett. 34x54 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 600 Ft
4 600 5 500 6 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft