Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3513783
11044
523
Török István (1906-1945), Vaszary János tanítványa a Képzőművészeti Főiskolán: Tulipános csendélet, 1934. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 38×28 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
2068124
11045
523
Török Orsolya (1976-2018): Cím nélkül. Vegyes technika, karton. Jelzett. 20x20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3493268
11046
523
Ugocsai László (1944-): Enteriőr. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, lap szélén paszpartuzás nyomaival, 44x62 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3343224
11047
523
Ujváry Ferenc (1898-1971): Martonvásári szőlőcsősz, 1925. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Ujváry Ferenc autográf feliratával. Apró sérülésekkel. 34,5x22 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3343214
11048
523
9500
Ujváry Ferenc (1898-1971): Táj (vázlat). Olaj, karton, jelezve jobbra lent. 22x31 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
3383926
11049
523
Urbán Tibor (1960?) - Cím nélkül 2005. Vegyes technika, kollázs 28x20 cm. ÜVegezett keretben, kissé foltos paszpartuval. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
3383927
11050
523
Licitálható
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
3512591
11051
523
32000
V. Tóth Gábor (1966-): Balaton (vitorlások). Olaj, farost, jelzett, 40x60cm. Dekoratív fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
3514000
11052
523
Váci András (1928-1989): A nép szétnéz saját országában (Petőfi). Rézkarc, papír, jelzett, kartonon, szélé ázásnyommal, 20×29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
3518392
11053
523
Váci András (1928-1989): Dunakanyar. Rézkarc, papír, jelzett, szélén kissé foltos, 29,5×44 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3503883
11054
523
3200
Váci András (1928-1989): Egy szempillantás (szürrealista grafika), 1978. Linómetszet, papír, jelzett, próbanyomat próba I. számozással, paszpartu szélén kisebb szakadásokkal, 25×20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3522156
11055
523
Váczi András (1967- ): Budapest. Rézkarc, papír. 5x6 cm jelzett, számozott, üvegezett keretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft