Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Török István (1906-1945), Vaszary János tanítványa a Képzőművészeti Főiskolán: Tulipános csendélet, 1934. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 38×28 cm
11044.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
11045.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Ugocsai László (1944-): Enteriőr. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, lap szélén paszpartuzás nyomaival, 44x62 cm
11046.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Ujváry Ferenc (1898-1971): Martonvásári szőlőcsősz, 1925. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Ujváry Ferenc autográf feliratával. Apró sérülésekkel. 34,5x22 cm
11047.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Ujváry Ferenc (1898-1971): Táj (vázlat). Olaj, karton, jelezve jobbra lent. 22x31 cm
11048.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Urbán Tibor (1960?) - Cím nélkül 2005. Vegyes technika, kollázs 28x20 cm. ÜVegezett keretben, kissé foltos paszpartuval.
11049.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
11050.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
V. Tóth Gábor (1966-): Balaton (vitorlások). Olaj, farost, jelzett, 40x60cm. Dekoratív fakeretben.
11051.

Licitálható
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
Váci András (1928-1989): A nép szétnéz saját országában (Petőfi). Rézkarc, papír, jelzett, kartonon, szélé ázásnyommal, 20×29 cm
11052.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Váci András (1928-1989): Dunakanyar. Rézkarc, papír, jelzett, szélén kissé foltos, 29,5×44 cm
11053.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Váci András (1928-1989): Egy szempillantás (szürrealista grafika), 1978. Linómetszet, papír, jelzett, próbanyomat próba I. számozással, paszpartu szélén kisebb szakadásokkal, 25×20 cm
11054.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Váczi András (1967- ): Budapest. Rézkarc, papír. 5x6 cm jelzett, számozott, üvegezett keretben.
11055.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft