Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3369834
10684
523
Kovács Ernő (1940-): Orchidea. Akvarell, papír. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 35x25 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3419562
10685
523
Kovács Imre (1944-): Sziget. Rézkarc, papír, jelzett, néhány apró folttal, 20,5×34 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3252126
10686
523
24000
Kovács Orsolya: Égből pottyant mesék illusztráció I. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben. 43x31 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
3252129
10687
523
24000
Kovács Orsolya Égből pottyant mesék illusztráció II. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben. 43x31 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
3461006
10688
523
14000
Kováts Nagy Ira (1921-2008): Balatoni vitorláskikötő. Akvarell, papír, jelzett, plexiüvegezett keretben, üvegen hajszálrepedésekkel, 40×21,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
3512188
10689
523
Kozma Lajos (1884-1948): Ádám és Éva. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, apró foltokkal, 20×17 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3511895
10690
523
Kozma Lajos (1884-1948): Aktok. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
3511892
10691
523
Kozma Lajos (1884-1948): Indák. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3504374
10692
523
Kukovics Rózsa (1942-): A topolyai művésztelep fái, 1980-as évek. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban (paszpartun ázásnyommal). 49x34,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3504371
10693
523
9500
Kukovics Rózsa (1942-): Dunapart, 1982. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 34x65 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
3504370
10694
523
Kukovics Rózsa (1942-): Hajó a Dunán, 1985. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 34x49,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3504368
10695
523
Kukovics Rózsa (1942-): Sugovics, Baja. Akavarell, papír. Jelzett. 37x51 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft