Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Kovács Ernő (1940-): Orchidea. Akvarell, papír. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 35x25 cm
10684.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Kovács Imre (1944-): Sziget. Rézkarc, papír, jelzett, néhány apró folttal, 20,5×34 cm
10685.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Kovács Orsolya: Égből pottyant mesék illusztráció I. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben. 43x31 cm
10686.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Kovács Orsolya Égből pottyant mesék illusztráció II. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben. 43x31 cm
10687.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Kováts Nagy Ira (1921-2008): Balatoni vitorláskikötő. Akvarell, papír, jelzett, plexiüvegezett keretben, üvegen hajszálrepedésekkel, 40×21,5 cm
10688.

Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
Kozma Lajos (1884-1948): Ádám és Éva. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, apró foltokkal, 20×17 cm
10689.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Kozma Lajos (1884-1948): Aktok. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10690.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Kozma Lajos (1884-1948): Indák. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10691.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Kukovics Rózsa (1942-): A topolyai művésztelep fái, 1980-as évek. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban (paszpartun ázásnyommal). 49x34,5 cm
10692.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Kukovics Rózsa (1942-): Dunapart, 1982. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 34x65 cm
10693.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Kukovics Rózsa (1942-): Hajó a Dunán, 1985. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 34x49,5 cm
10694.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Kukovics Rózsa (1942-): Sugovics, Baja. Akavarell, papír. Jelzett. 37x51 cm
10695.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft