Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Göldner Tibor (1929-2013): Csónakok a vén Dunán. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben. 45×65 cm
10504.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Göldner Tibor (1929-): Tolnai falucska. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben. 50×70 cm
10505.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Göllner Miklós (1902-1977): Nagy László költő portréja. Ceruza, papír, jelezve jobbra középen, 42x29,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10506.

Licitálható
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
Gönczi Béla (1934-): 1919-1959. Linómetszet, papír. Jelzett. 29x19,5 cm.
10507.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Gönczi Béla (1934-): 1514. Nyomat, papír, jelzett, számozott (4/5). 25×15 cm
10508.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Gönczi Béla (1934-): A 100 éves Mezőgazdasági Múzeum (Vajdahunyad vára, Bp.), 1995. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat "Próba No 4." jelzéssel. Magyar Mezőgazdasági Múzeum 1896-1996 feliratú mappában. 10,5×15 cm
10509.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Gönczi Béla (1934-): Babits: "Jónás". Rézkarc, papír, jelzett, 17×13,5 cm
10510.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Gönczi Béla (1934-): Jónás imája. Nyomat, papír. Jelzett. Számozott (1/7). 24x15 cm.
10511.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Gönczi Béla (1934-): Simonyi József, "a legvitézebb huszár", 1987. Rézkarc, papír, jelzett. 29×39 cm
10512.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
10513.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Gönczi Béla (1934-): Taormina. Tus, papír. Jelzett. 13,5x20 cm, paszpartuban.
10514.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Göröcz Beáta (-): Virágok, olaj, vászon, kartonon, jelzett. Jobb alsó sarkában kissé sérült. 70x50 cm
10515.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft