Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Bajor (Bayer) Ágost (1892-1958): Lányportré. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Apró felületi sérülésekkel, dekoratív fakeretben, 60×50 cm
10144.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
Faddi Förstner Dénes (1901-1945): Vízparti táj. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 60x50 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
10145.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
Prokop Péter (1919-2003): Csendélet, 1973. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fa keretben. 62×58 cm
10146.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
Csáji Attila (1939-): Információ+információ/információ, 1970 körül. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (15/30), lap teteje kartonra kasírozva, 32,5x22 cm
10147.

Licitálható
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50
Minimális ajánlat:
36 000 Ft
36 000 42 000 50 000
10148.

Licitálható
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
Prokop Péter (1919-2003): Ikrek, 1979. Olaj, farost, jelzett, a hátoldalán Prokop Péter autográf feliratával, keretben. 30×43 cm
10149.

Licitálható
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
Ezüst György (1935-2017): Lovasok. Vegyes technika, papír. Jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a Munkácsy Teremben, Békéscsabán rendezett kiállításon. Üvegezett fakeretben. 37x67 cm.
10150.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Illencz Lipót (1882-1950): Lány virágokkal. Olaj, vászon, jelezve balra lent. 20×20 cm.
10151.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Szemethy Imre (1945-): Villa Medici, Róma, 1993. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 21x29 cm
10152.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Torok Sándor (1936-2006): Bartók, post mail-art (mail art mű), 1995. Vegyes technika, nyomat, kollázs, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. Joseph Kádárnak címezve, Joseph Kadar gyűjteményi bélyegzésével. 16x22,5 cm
10153.

Licitálható
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
Nádas Alexandra (1974-): Hommage a Bartók (mail art mű). Vegyes technika, nyomat, kollázs, papír, jelzett nyomtatva. Kartonra kasírozva. Joseph Kádárnak címezve. 24,5x12 cm
10154.

Licitálható
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
Boros Viola (1966-): Serial Girl, 2011. Akril, applikáció, vászon. Jelzett a hátoldalán. 70×50 cm.
10155.

Licitálható
Kikiáltási ár:
95 000 Ft
257,45
296,88
Minimális ajánlat:
95 000 Ft
95 000 110 000 130 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft