Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3464510
10132
523
60000
Turcsán Miklós (1944-): Mágia, 1992. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 86x90 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
3460780
10133
523
38000
Faragó Ágnes (1951-): Rétegek 3. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 59,5x59,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
3460788
10134
523
38000
Faragó Ágnes (1951-): Konstrukció, 2023. Akril, farost, jelzett a hátoldalán. 75x31 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
3463661
10135
523
34000
Illencz Lipót (1882-1950): Lány virágokkal. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Javított. Dekoratív fakeretben, 59,5×80 cm. / még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
34 000 Ft
34 000 40 000 46 000
3431896
10136
523
28000
Rékassy Csaba (1937-1989): Vár. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (46/100), 20x29 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
3451350
10137
523
28000
Göldner Tibor (1929-2013): Alkony a Sugovicán (Baja). Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben. 40×65 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
3456845
10138
523
28000
Korpács Lajos (-), működött a XX. sz. első felében: Lovasszekér. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×70 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
3457122
10139
523
Holló László (1887-1976): Álló női akt. Kréta, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 27,5x19,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
3456844
10140
523
19000
Markó Ernő (1868-1945): Holdfényes téli táj. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 50×69 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
3371552
10141
523
Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Ivóverseny. Kollázs, papír. Jelzett (Tibi). 51x41 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
3452520
10142
523
11000
Lőrincz Vitus (1933-): Tengerpart Törökországban, 1995. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán Lőrincz Vitus autográf feliratával, paszpartuban, 34,5x54 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
3452522
10143
523
11000
Lőrincz Vitus (1933-): Balatonfelvidéki lovastanya, 2003. Pasztell, papír, jelzett, paszpartuban, 33x49 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft