Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Miháltz Pál (1899-1988): Szentendrei utca, 1957. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. 42x54 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
10108.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00
Minimális ajánlat:
80 000 Ft
80 000 95 000 110 000
Molnár Z. János (1880-1960): Virágok. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Javított. Apró sérülésekkel. 60x80 cm
10109.

Licitálható
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25
Minimális ajánlat:
34 000 Ft
34 000 40 000 46 000
Szentiványi Lajos (1909-1973): Szilveszteri éj. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat kissé töredékes raglapjával. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×80 cm
10110.

Licitálható
Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00
Minimális ajánlat:
48 000 Ft
48 000 55 000 65 000
Josef Burda (1827-): Divatos fiatal hölgy, 1860. Akvarell, ceruza, papír. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 23x20,5 cm / Josef Burda (1827-): Young woman in fashion, 1860. Watercolour and pencil on paper, signed, framed. 23x20,5 cm
10111.

Licitálható
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
Borbély Zsolt (-): Capriccio No. 18. Olaj, kollázs, vászon, jelzett a hátoldalán, 70x100 cm
10112.

Licitálható
Kikiáltási ár:
45 000 Ft
121,95
140,63
Minimális ajánlat:
45 000 Ft
45 000 50 000 60 000
Pick Emmy (1900 - ?): Éva (női portré). Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Nemzeti Szalon 1930 körüli raglapjával. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Sérült. 75x62 cm
10113.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
55 000 Ft
55 000 65 000 75 000
Kerékgyártó János (1965-): Párizs 9 (Férfi kutyával). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Reprodukálva a művész honlapján: https://kerekgyartojanos.hu/galeria-festmenyek/#lg=1&amp;slide=96. 90x70 cm
10114.

Kerékgyártó János (1965-): Párizs 9 (Férfi kutyával). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Reprodukálva a művész honlapján: https://kerekgyartojanos.hu/galeria-festmenyek/#lg=1&slide=96. 90x70 cm

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Hajgató Ferenc, Boldogfai (1900 körül-?): Rabbi portréja. Olaj, vászon. Jelzett. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Apró sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 60x50 cm.
10115.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Galla Miklós (1959) : Színes vonalak. Akril, farost, jelzett, üvegezett keretben 42x58 cm
10116.

Licitálható
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
Tót Endre (1937-): Prelude of mail art, 1971. Ofszet, papír, jelezve jobbra lent nyomtatva, hátoldalán a művész pecsétjei. Hajtásnyomokkal, apró szakadással. 41,5x29,5 cm.
10117.

Licitálható
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25
Minimális ajánlat:
34 000 Ft
34 000 40 000 46 000
10118.

Licitálható
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
Papp Sándor (1953-): Kerékpárverseny 2. Olaj, vászon, faroston. Jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Szabó Lajos (szerk.): Ezüstgerely 2011., oldalszám nélkül. 59,5x73 cm. Fakeretben.
10119.

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft