Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Mátrai Vilmos (1877-1961): Aranykakas utca (Tabán). Akvarell, papír, jelzett, néhány kevés apró folttal, üvegezett fakeretben, 33×25,5 cm
10096.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
Marsovszky Endre (1916-1989): Tavasz a télben. Színes tus, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 21x37,5 cm
10097.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Iványi Grünwald Béla (1867-1940)-Prihoda István (1891-1956): Táborozók. Színezett rézkarc, papír, Iványi Grünwald Béla által jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 30×44 cm
10098.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
Kőnig Frigyes (1955-): Köretek. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA IX/XV számozással, 36x50 cm
10099.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Kórusz József (1927-2010): Dunapart. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 29×38 cm
10100.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Ruzicskay György (1896-1993): Ki érti ezt? Szén, papír, jelzett, 20,5x13,5 cm
10101.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos (1890-1971): Venezia, Giudecca (Velencei gondolás és vitorlások). Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 54×37 cm
10102.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Vojtech Tittelbach (1900-1971): Női akt és harlekin, 1946. Litográfia, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 32x39 cm
10103.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
Kádár György (1912-2002): Csendélet. Linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 33x24 cm
10104.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Wagner János (1936-2022): Kert (Éjszakai történet). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent: Wagner. Hátoldalán autográf felirattal. 100x68 cm. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10105.

Licitálható
Kikiáltási ár:
260 000 Ft
704,61
812,50
Minimális ajánlat:
260 000 Ft
260 000 300 000 360 000
Túry Mária (1930-1992): Ősz. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Vizualart töredékes címkéjével. Fakeretben. 40x52 cm.
10106.

Licitálható
Kikiáltási ár:
95 000 Ft
257,45
296,88
Minimális ajánlat:
95 000 Ft
95 000 110 000 130 000
Tilless Béla (1932?2018): Házak a városfalnál. Olaj, farost, jelzett hátodalán autográf felirattal. 60x80 cm Keretben
10107.

Licitálható
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00
Minimális ajánlat:
80 000 Ft
80 000 95 000 110 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft