Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3495632
10096
523
14000
Mátrai Vilmos (1877-1961): Aranykakas utca (Tabán). Akvarell, papír, jelzett, néhány kevés apró folttal, üvegezett fakeretben, 33×25,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
3493242
10097
523
Marsovszky Endre (1916-1989): Tavasz a télben. Színes tus, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 21x37,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3495796
10098
523
Iványi Grünwald Béla (1867-1940)-Prihoda István (1891-1956): Táborozók. Színezett rézkarc, papír, Iványi Grünwald Béla által jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 30×44 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
3474629
10099
523
Kőnig Frigyes (1955-): Köretek. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA IX/XV számozással, 36x50 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3503615
10100
523
Kórusz József (1927-2010): Dunapart. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 29×38 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3489292
10101
523
Ruzicskay György (1896-1993): Ki érti ezt? Szén, papír, jelzett, 20,5x13,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
3497024
10102
523
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos (1890-1971): Venezia, Giudecca (Velencei gondolás és vitorlások). Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 54×37 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3498267
10103
523
6500
Vojtech Tittelbach (1900-1971): Női akt és harlekin, 1946. Litográfia, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 32x39 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
3494177
10104
523
Kádár György (1912-2002): Csendélet. Linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 33x24 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3465140
10105
523
260000
Wagner János (1936-2022): Kert (Éjszakai történet). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent: Wagner. Hátoldalán autográf felirattal. 100x68 cm. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
260 000 Ft
Minimális ajánlat:
260 000 Ft
260 000 300 000 360 000
3478287
10106
523
95000
Túry Mária (1930-1992): Ősz. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Vizualart töredékes címkéjével. Fakeretben. 40x52 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
95 000 Ft
95 000 110 000 130 000
3470224
10107
523
80000
Tilless Béla (1932?2018): Házak a városfalnál. Olaj, farost, jelzett hátodalán autográf felirattal. 60x80 cm Keretben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
80 000 Ft
80 000 95 000 110 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft