Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3500400
10084
523
34000
Póth István József (1898-1957): Enteriőr képekkel és bútorokkal. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 44×60 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
34 000 Ft
34 000 40 000 46 000
3503823
10085
523
34000
Sz. Győrfy Klára (1925-2008): Lány (női akt). Olaj, farost, jelezve jobbra fent. Fakeretben. Hátoldalán Műcsarnok raglap töredékével és töredékes címkével. 70x36 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
34 000 Ft
34 000 40 000 46 000
3411010
10086
523
32000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (13/40). 45,5x34 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
3495603
10087
523
32000
Félegyházi László (1907-1986): Csendélet mákoskaláccsal, 1966. Pasztell, papír, jelezve balra fent, üvegezett fakeretben, 50×60 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
3500340
10088
523
30000
Zajti Ferenc (1886-1961): Tanya a vízparton. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, hátoldalán Mihály Géza budapesti képkeretező 1930-40 körüli címkéjével, 44×61 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
3500707
10089
523
30000
Bor Pál (1889-1982): Zenekar. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Laza paszpartuban. 25×17,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
3496747
10090
523
24000
Balogh Margit (1898-1965): Kislány portréja, 1938. Pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 61x48 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
3410682
10091
523
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (37/40), 31x21 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (37/40), 31x21 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
3422404
10092
523
Kovács Attila (1938-2017): Geometria, 1973-76. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (26/50) a hátoldalán, lapméret: 40x40 cm. Kissé hullámos. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
3494174
10093
523
Würtz Ádám (1927-1994): Ó magyar Mária siralom, 1987. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (37/100). Üvegezett fakeretben. 39x27 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
3501734
10094
523
Nagy Nándor (1894-1979): Táj (Nagybánya környéke?), 1925. Ceruza, papír, jelzett. 24×19,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
3503853
10095
523
Hetényi Tibor (1891-1977): Női akt. Akvarell, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 55,5x37,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft