Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Póth István József (1898-1957): Enteriőr képekkel és bútorokkal. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 44×60 cm
10084.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25
Minimális ajánlat:
34 000 Ft
34 000 40 000 46 000
Sz. Győrfy Klára (1925-2008): Lány (női akt). Olaj, farost, jelezve jobbra fent. Fakeretben. Hátoldalán Műcsarnok raglap töredékével és töredékes címkével. 70x36 cm
10085.

Licitálható
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25
Minimális ajánlat:
34 000 Ft
34 000 40 000 46 000
10086.

Licitálható
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
Félegyházi László (1907-1986): Csendélet mákoskaláccsal, 1966. Pasztell, papír, jelezve balra fent, üvegezett fakeretben, 50×60 cm
10087.

Licitálható
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
Zajti Ferenc (1886-1961): Tanya a vízparton. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, hátoldalán Mihály Géza budapesti képkeretező 1930-40 körüli címkéjével, 44×61 cm
10088.

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
Bor Pál (1889-1982): Zenekar. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Laza paszpartuban. 25×17,5 cm
10089.

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
Balogh Margit (1898-1965): Kislány portréja, 1938. Pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 61x48 cm
10090.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (37/40), 31x21 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (37/40), 31x21 cm.
10091.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Kovács Attila (1938-2017): Geometria, 1973-76. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (26/50) a hátoldalán, lapméret: 40x40 cm. Kissé hullámos.
10092.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Würtz Ádám (1927-1994): Ó magyar Mária siralom, 1987. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (37/100). Üvegezett fakeretben. 39x27 cm
10093.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Nagy Nándor (1894-1979): Táj (Nagybánya környéke?), 1925. Ceruza, papír, jelzett. 24×19,5 cm.
10094.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Hetényi Tibor (1891-1977): Női akt. Akvarell, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 55,5x37,5 cm
10095.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft