Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2635037
10264
523
B. Altai Ilona (?-): Brazília. Pasztell, papír, jelzett, lap teteje kartonra kasírozva, 29×22,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3360311
10265
523
24000
B. Hajdu László (1926-1998): Nicolas Cage portréja, olaj, vászon, jelzett, 80x60 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
3375924
10266
523
B. Hajdu László (1926-1998): Virágok és világok (cím nélkül). Nyomat, papír, jelzés nélkül, 29,5×41 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3306085
10267
523
15000
B. Molnár Zsuzsa (-): Szürrealista vár. Olaj, farost, hátoldalán jelzett. 40x50 cm. Fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
3402392
10268
523
B. Séday Mária (1925-2009), 2 db rajz egy paszpartuban: Enteriőr és fa. Tus, toll, papír, jelzett, B. Séday Mária autográf ajándékozási soraival. 6x11,5 és 11x10,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3299759
10269
523
900
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Könyves Kálmán magyar király, rézkarc, papír, jelzett, 39×29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
3505976
10270
523
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Sivatagi álom. Színes rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán Koller Galéria bélyegzésével, kissé foltos, 18×19,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
3501573
10271
523
Bajor Ágost (1892-1958): Várakozás. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap alján ázásnyomokkal, üvegezett fakeretben, hátoldali üveg repedt, 36×29,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3518761
10272
523
Bakányi Gyula (1955-): Hársfa. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán címkén feliratozott, 50×70 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3419214
10273
523
Baky Albert (1868-1944): Szarvas. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 24x34 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3411949
10274
523
Balázs György (1927-2015): Csendélet palackokkal, 2006. Akvarell, karton, jelzett, papírra kasírozva. 28x18 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3475802
10275
523
Balázs György (1927-2015): Emberek a hídon, 1997. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 19,5x31 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft