Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Bari Árpád (1953- ): Tavaszi metafóra. Ofszet nyomat, papír, jelzett, számozott (160/300), 45x38 cm Üvegezett keretben
10288.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
báró Szveteney György (1871-1952): Vízparti találkozás. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 28x40 cm
10289.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Barta István (1892-1976): Ágas-bogas. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 12x9 cm
10290.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Barta István (1892-1976): Csendélet. Kréta, papír, jelzett, 23,5x34,5 cm
10291.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Barta István (1892-1976): Formák. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 33×25 cm
10292.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Barta István (1892-1976): Gesztusok, 1963. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 28x17,5 cm
10293.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Barta István (1892-1976): Madárpár. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 41×29 cm
10294.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Barta István (v. Mária): Kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 43×33 cm
10295.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Bartha László (1908-1998): Halász (1932 és 1940 között). Szén, papír. Jelzés nélkül. 41,5×35 cm. Üvegezett fakeretben, paszpartun ázásnyommal.
10296.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Bartl József (1932-2013): Hétlevelű lóhere, 1980. Szitanyomat, papír. Jelzett. Próbanyomat! 53x27 cm. A szív, kereszt, négyzet, kör és a nem csak a természetben ritkábban előforduló hétlevelű lóhere Bartl József művészetének alapvető motívumai, jelei, jelképei, amelyekből kompozícióit az 1970-es évek végétől egészen az élete végéig építette, ezáltal vált művészete egyedivé, összetéveszthetetlenné. Ezen szitanyomat előképe az 1978-ban festett "Tavasz" c. festménye, maga a grafika a Szentendrei Grafikai Műhely alapításának évében, 1980-ban készült, ezáltal a Szentendrén készült első Bartl szitanyomatok egyike. Lap alján néhány kevés egészen apró folttal, máskülönben jó állapotban. / serigraphy on paper, signed, proof print
10297.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
Batári László (1920-1997): Körtefa. Rézkarc, papír. Jelzett. 12,5x10 cm Üvegezett fakeretben. Lapszéli ázásnyomokkal.
10298.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Bazsali Ferenc (1923-1968): Völgy házakkal, 1967. Színes linómetszet, papír, jelzett, 19,55×29,5 cm
10299.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft