Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Kocsis Imre (1937-1991): Geometrikus kompozíció (Cím nélkül), 1973. Szitanyomat, papír. Jelzett a hátoldalán. 41x41 cm
10648.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
Kocsis Lénárd (1958-): Pipázó vadász. Olaj, fa, jelzett. Dekoratív fakeretben, 24x18 cm
10649.

Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
Kőhegyi Gyula (1933-): Birka tehenek. Linómetszet, papír. Jelzett, , üvegezett keretben 22x16 cm
10650.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Kőhegyi Gyula (1933-): Csónakok a mederben. Akvarell, papír. Jelzett, üvegezett keretben 32x35 cm
10651.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Kőhegyi Gyula (1933-): Önarckép. Tus, papír. Jelzett, üvegezett keretben 35x24 cm
10652.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Kolozsváry Endre (1901-?): Lovasszán. Olaj, vászon, jelzett. 75×100 cm.
10653.

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
Kolozsváry Endre (1901-?): Téli szán. Olaj, vászon, jelzett. Javított. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×80 cm.
10654.

Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
10655.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Kondor Lajos (1926-2006): Gavró Lajos (az oroszországi kommunista [bolsevik] párt tagja, az orosz polgárháború résztvevője) portréja. Rézkarc, papír, jelzett, a lap széle kissé hullámos, 29x20 cm
10656.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Konecsni György (1908-1970): Magányos ház. Színes rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett, sérült fakeretben. 29,5x39,5 cm
10657.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Konecsni György (1908-1970): Öreg híd. Színes rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Kartonra kasírozva. 29,5x38,5 cm
10658.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 28×28 cm
10659.

Licitálható
Kikiáltási ár:
95 000 Ft
257,45
296,88
Minimális ajánlat:
95 000 Ft
95 000 110 000 130 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

518. aukció:
Az árverés időtartama: január 27-től február 5-ig

Licitálás vége: február 5. 19:10

Megtekintés: február 2-től 5-ig
Tételek átvétele: február 9-től a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 13.
Elszámolás február 25-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események