Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3476727
10828
523
Ondrusek/Ondrussek, Frantisek (1861-1932): Táj. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 21,5x32 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
3330142
10829
523
24000
Oravecz Viktória (1969-): Kertben (cím nélkül). Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Bal szélén felületi vágással. 40x28,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
3330145
10830
523
24000
Oravecz Viktória (1969-): Virágok (cím nélkül). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 36x53,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
3386173
10831
523
Orsós Ferenc (1879-1962): A táj arca, 1919. Akvarell, papír, jelzett. 32,5×46,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3521929
10832
523
Osváth Miklós (1935-2004): Nagykáta, Akvarell, papír, jelzett és datált. 66x47 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
3521935
10833
523
Osváth Miklós (1935-2004): Százéves ház Őrségben , Akvarell, papír, jelzett és datált. 38x59 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3521931
10834
523
Osváth Miklós (1935-2004): Tájház Hajduszoboszlón, Akvarell, papír, jelzett és datált. 41x56 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3518376
10835
523
P. Kováts Géza (1908-1956): Nagybánya, rézkarc, papír, jelzett. Lap széle foltos. 11x19 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3476603
10836
523
30000
Pálfy József (1864-1934): Vadlibák a tenger felett, 1918. Olaj, vászon. Jelzett. Restaurált. Dekoratív fakeretben. 40x60 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
3477042
10837
523
Pálla Jenő (1883-1958): Lovag. Akvarell, papír, j.n. 36x29,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
3481037
10838
523
Pankotai Sándor (1959-): Őszi tanya. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 20×35 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
3360526
10839
523
Pap Gyula (1899-1983): Anya gyermekével. Linómetszet, papír. Jelzés nélkül. Lapszéli kisebb foltokkal és apró szakadásokkal, 50x31 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
518. aukció:
Az árverés időtartama: január 27-től február 5-igLicitálás vége: február 5. 19:10
Megtekintés: február 2-től 5-ig
Tételek átvétele: február 9-től a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 13.
Elszámolás február 25-től
Események