Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Papp Albert (1938-2015): Téli táj. Linómetszet, papír, jelzett, 16x20 cm
10840.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Papp Sándor (1953-): Erdei társaság. Olaj, vászon, faroston. Jelezve balra lent. 70x50 cm. Fakeretben.
10841.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Papp Tünde (1978-): Vidám ősz. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 36,5×39 cm
10842.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Parádi Tamás (1956-): Privát Horváth és Wolfram barát plakát terv. Ceruza. tus, kollázs. Jelzett 45x30 cm
10843.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Pásztor Gábor (1933-2012): Fácánok. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 29,5×60 cm
10844.

Licitálható
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
Pásztor Gábor (1933-2012): III. Károly 1711-1740. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
10845.

Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
Pásztor Gábor (1933-2012): Tessedik Sámuel portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm
10846.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Pásztor János (-): L néz, 1996. Vegyes technika, papír. Jelzett. Paszpartuban. 47,5×32,5 cm
10847.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Pattantyus Miklós (1946-): Kanyargó folyó. Olaj, farost, jelzett, üvegezett dekoratív keretben 45x45 cm
10848.

Pattantyus Miklós (1946-): Kanyargó folyó. Olaj, farost, jelzett,
üvegezett dekoratív keretben 45x45 cm

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Paulovits Pál (1892-1975): Falusi mulatság. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, hátoldali üveg repedt. 24×35 cm
10849.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Paulovits Pál (1892-1975): Tabáni viskók. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 16×21,5 cm.
10850.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Péczely Antal (1891-1960): Szovjet katona. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 38×27 cm
10851.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

518. aukció:
Az árverés időtartama: január 27-től február 5-ig

Licitálás vége: február 5. 19:10

Megtekintés: február 2-től 5-ig
Tételek átvétele: február 9-től a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 13.
Elszámolás február 25-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események