Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3357192
10816
523
34000
Ocztos István (1962-2023): Lv9. Tikkurila, vászon, jelzett a hátoldalán. 140x63 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
34 000 Ft
34 000 40 000 46 000
3355434
10817
523
Oláh Mária (-): Darvas Iván portréja (Bakaruhában c. film részlete). Akvarell, karton. Vetemedett. Dekoratív, sérült fakeretben. 40×30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3439733
10818
523
Olajos György (1953-): Gubbasztók (Mezőtúr), 1993. Akvarell, papír, jelzett és datált (Olajos György 1993 VI.). Lap alja foltos. 42×37 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
3437351
10819
523
Olbert Mariann (1973-), össz. 7 db mű: Női akt. Ceruza, akvarellceruza, papír. Mindegyik jelzett. 16x23 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3387426
10820
523
5500
Olbert Mariann (1973-): Baziliszkusz pár I. Akvarell, tempera, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 28x33 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
3387428
10821
523
5500
Olbert Mariann (1973-): Baziliszkusz pár II. Akvarell, tempera, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 28x33 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
3437077
10822
523
Olbert Mariann (1973-): Női akt. Pasztell, tus, papír. Jelzett. 36,5x25 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3437081
10823
523
Olbert Mariann (1973-): Pantokrátor Krisztus (ikonvázlat). Pasztell, tempera, papír. Jelezve jobbra lent. Lap alján ragasztószalaggal. Közepén törésnyommal. 53x37 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3457096
10824
523
24000
Olga Huck-Figol (1961-): Csendélet palackokkal, 2005. Olaj, farost, jelzett. 60×80 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
3461050
10825
523
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. vége: Hangulatos táj. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 32x48 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3519738
10826
523
Olvashatatlan jelzéssel: Legeltetés, 1933. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott (35/1). Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 17,5x24 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3519050
10827
523
4200
Olvashatatlan jelzéssel: Libanon - minden lében kanál (karikatúra), 1958. Tus, papír, alján sérült, 24x20,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft