Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Ocztos István (1962-2023): Lv9. Tikkurila, vászon, jelzett a hátoldalán. 140x63 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10816.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25
Minimális ajánlat:
34 000 Ft
34 000 40 000 46 000
Oláh Mária (-): Darvas Iván portréja (Bakaruhában c. film részlete). Akvarell, karton. Vetemedett. Dekoratív, sérült fakeretben. 40×30 cm
10817.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Olajos György (1953-): Gubbasztók (Mezőtúr), 1993. Akvarell, papír, jelzett és datált (Olajos György 1993 VI.). Lap alja foltos. 42×37 cm
10818.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Olbert Mariann (1973-), össz. 7 db mű: Női akt. Ceruza, akvarellceruza, papír. Mindegyik jelzett. 16x23 cm
10819.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Olbert Mariann (1973-): Baziliszkusz pár I. Akvarell, tempera, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 28x33 cm
10820.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
Olbert Mariann (1973-): Baziliszkusz pár II. Akvarell, tempera, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 28x33 cm
10821.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
Olbert Mariann (1973-): Női akt. Pasztell, tus, papír. Jelzett. 36,5x25 cm
10822.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Olbert Mariann (1973-): Pantokrátor Krisztus (ikonvázlat). Pasztell, tempera, papír. Jelezve jobbra lent. Lap alján ragasztószalaggal. Közepén törésnyommal. 53x37 cm
10823.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Olga Huck-Figol (1961-): Csendélet palackokkal, 2005. Olaj, farost, jelzett. 60×80 cm
10824.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. vége: Hangulatos táj. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 32x48 cm
10825.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Olvashatatlan jelzéssel: Legeltetés, 1933. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott (35/1). Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 17,5x24 cm
10826.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Libanon - minden lében kanál (karikatúra), 1958. Tus, papír, alján sérült, 24x20,5 cm.
10827.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft