Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3520999
10804
523
9500
Nolipa István Pál (1907-1986): Konyharészlet, 1938. Akvarell, ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 13,5x19 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
3435155
10805
523
Nolipa István Pál (1907-1986): Nyári cukrászda, Budapest, 1971. Színes tus, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Magyar Nemzeti Galéria kiviteli bélyegzővel. Paszpartuban. 19x16 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3405738
10806
523
Nolipa István Pál (1907-1986): Országház utca eleje (Budai vár), 1973. Linómetszet, papír. Jelzett a metszeten. 18x24 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3404014
10807
523
Nolipa István Pál (1907-1986): Portré (önarckép?), 1939. Ceruza, papír. Jelzett. 34x24,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3373194
10808
523
4800
Nolipa István Pál (1907-1986): Szentendre, Szamárhegy. Tus, papír. Jelezve jobbra lent. Szakadással. 40x50 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
3521010
10809
523
9500
Nolipa István Pál (1907-1986): Színes gép, 1943. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 28x19,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
3405729
10810
523
Nolipa István Pál (1907-1986): Torun, utcarészlet (Lengyelország), 1975. Színezett linómetszet, papír. Jelzett a metszeten. 18x25 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3397586
10811
523
44000
Nolipa István Pál (1907-1986): Újságos kép, 1945. Olaj, papírlemez. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 21,5x29 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
44 000 Ft
44 000 50 000 60 000
3404010
10812
523
Nolipa István Pál (1907-1986): Vasas otthon udvara, Csillag u. (Nagy Győri István u., Pesterzsébet), 1939. Ceruza, papír. Jelzett. 24,5x34 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3246546
10813
523
Nolipa István Pál (1907-1986): Vázlatfüzet össz. 9 db rajzzal (Dunakanyar, alakok, portré, gyárépület, stb.), 1950-es évek. Tus, ceruza, szén, papír. 2 db rajz jelzett. Egy lap kijár. 25,5x34,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3397600
10814
523
50000
Nolipa István Pál (1907-1986): Önarckép, 1943. Olaj, karton. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 34x24 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
3376336
10815
523
Nyergesi János (1895-1982): Ökrösszekér kocsissal (1910 v. 1970?). Ceruza, akvarell, papír, jelzett. 30x43,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft