Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Nolipa István Pál (1907-1986): Konyharészlet, 1938. Akvarell, ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 13,5x19 cm
10804.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Nyári cukrászda, Budapest, 1971. Színes tus, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Magyar Nemzeti Galéria kiviteli bélyegzővel. Paszpartuban. 19x16 cm
10805.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Országház utca eleje (Budai vár), 1973. Linómetszet, papír. Jelzett a metszeten. 18x24 cm.
10806.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Nolipa István Pál (1907-1986): Portré (önarckép?), 1939. Ceruza, papír. Jelzett. 34x24,5 cm
10807.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Szentendre, Szamárhegy. Tus, papír. Jelezve jobbra lent. Szakadással. 40x50 cm.
10808.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Nolipa István Pál (1907-1986): Színes gép, 1943. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 28x19,5 cm
10809.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Torun, utcarészlet (Lengyelország), 1975. Színezett linómetszet, papír. Jelzett a metszeten. 18x25 cm.
10810.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Nolipa István Pál (1907-1986): Újságos kép, 1945. Olaj, papírlemez. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 21,5x29 cm.
10811.

Licitálható
Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
137,50
Minimális ajánlat:
44 000 Ft
44 000 50 000 60 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Vasas otthon udvara, Csillag u. (Nagy Győri István u., Pesterzsébet), 1939. Ceruza, papír. Jelzett. 24,5x34 cm
10812.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
10813.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Önarckép, 1943. Olaj, karton. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 34x24 cm.
10814.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
Nyergesi János (1895-1982): Ökrösszekér kocsissal (1910 v. 1970?). Ceruza, akvarell, papír, jelzett. 30x43,5 cm.
10815.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft