Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Szász Károly István (1909-1979): Arcok. Tus, papír. Jelzés nélkül. 32x25 cm
10984.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Szegő Gizi (1902-1985): 3 db karikatúra. Tus, papír, jelzett, mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 12x15 és 15x20 cm körüli méretekben
10985.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Székely Alex (1901-1968): Ady - Ének a porban, 1947. Tus, papír, jelzett, Székely Alex autográf ajándékozási soraival (,,Bányász György barátomnak sok megértő szóért Al Székely 1956 VII 5."), 30x21 cm
10986.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Székely Mihály (-): Táj, 1952. Akvarell, papír. Jelzett. hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett fakeretben. 30x40 cm
10987.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Szekeres József (1944-): A torony. Xerox, papír. Jelzett. 29x38 cm Üvegezett keretben
10988.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Szemethy Imre (1945-): Santa Maria Maggiore-bazilika, Róma, 1993. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 21x29 cm
10989.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Szemethy Imre (1945-): V4. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10990.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Szemethy Imre (1945- ): Zipernowsky Károly mérnök, a transzformátor egyik feltalálójának portréja, 1980. Rézkarc, papír, jelzett, 39x29 cm
10991.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
10992.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Szendrő Miklós: Napraforgós csendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 46x30 cm
10993.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Szenes Zsuzsa, Erdély Miklósné (1931-2001): Köln, 1980. Nyomat, papír, jelzett, 300/36 számozással, 29,5x21 cm.
10994.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Szentgály Ferenc (XX. század): Táj, olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 40×50 cm
10995.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft