Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Szőcs Géza (1967-): Sym... (olvashatatlan címmel). Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány I/VII számozással. 13x10,5 cm
11008.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900
11009.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Szőnyi Gyula (1919-2014): A kiváncsi hölgy. Tus, papír, jelzett. Lapszéli egészen apró szakadással, hajtásnyommal. 28,5x20,5 cm
11010.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Szőnyi Gyula (1919-2014): Újszülött. Tus, papír, jelzett. Lapszéli egészen apró szakadással, hajtásnyommal. 22,5x20 cm
11011.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Szőnyi Jenő (1902-?): Elefánt. Golyóstoll, papír, jelzett. Lapszéli lyukasztással. 21x29 cm.
11012.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Szőnyi Jenő (1902-?): Sertéscsalád a Mátrában. Golyóstoll, papír, jelzett. 17,5x23 cm.
11013.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Szőnyi Jenő (1902-?): Zsiráf. Golyóstoll, papír, jelzett. Lapszéli lyukasztással és kisebb szakadással. 29x21 cm.
11014.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Sztojka László (1910-1971): Tokaj. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, 28×36,5 cm
11015.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Szűcs Edit (1968): Asztali csendélet. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 42x26,5 cm
11016.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Szűcs Edit (1968): Jelmezterv (felöltő, sál, nadrág). Vegyes technika, kollázs, papír. Jelzés nélkül. Paszpartuban. 41,5x24 cm
11017.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Szűcs Edit (1968): Jelmezterv (Fesztbaum Béla, Kamarás Iván stb.). Ceruza, spapír. Jelzés nélkül. Lap jobb felső sarkában részben javított szakadással. 37x53 cm
11018.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Szűcs Edit (1968): Jelmezterv (John Proctor, Arthur Miller: A salemi boszorkányok c. darabhoz). Vegyes technika, kollázs, papír. Jelzés nélkül. Laza paszpartuban. 42x21 cm
11019.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

518. aukció:
Az árverés időtartama: január 27-től február 5-ig

Licitálás vége: február 5. 19:10

Megtekintés: február 2-től 5-ig
Tételek átvétele: február 9-től a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 13.
Elszámolás február 25-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események