Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Tóth Antal, Tónió (1960-): Márai Sándor ("Mindig nyugatra menj, és ne feledd soha, hogy keletről jöttél"). Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 70x50 cm
11032.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
Tóth Gábor (1950-2019), 2 db mű: Death-Halál, Laza Lapok kiadás. Képeslap, kollázs, papír. Hátoldalán a művész bélyegzésével jelzett. 10,5x15 cm + Postoth (mail art, bélyegművek). Nyomat, papír. Jelzés nélkül. 10,5x18,5 cm
11033.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Tóth Gábor (1950-2019): Casio CP-8. Ofszet nyomat, papír. Jelzett. Számozott: 25/100. Az 1991-ben megjelent Gépeltérítés-Képelterítés mappából (Magyar Műhely, Párizs). Lapméret: 30x40 cm
11034.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Trojan Marian József (Józef) (1931-2016): Téli táj, 1992. Akvarell, papír, jelzett, 24×39 cm. Üvegezett fakeretben.
11035.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Tulipán László (1943-2007): III. Endre magyar király (1290-1301). Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29,5 cm
11036.

Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
Tulipán László (1943-2007): Nagyváthy János portréja. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 39,5×29,5 cm
11037.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Tunyogi Szűcs Sándor (1890-1974): Balatonpart. Pasztell, papír, jelezve balra lent: Tunyogi Szűcs, üvegezett fakeretben. 39x23 cm
11038.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Turi-Jobbágy Miklós (1882-?): Udvar alakkal. Olaj, karton. Jelzett. Hátoldalán 1990 előtti MNG kiviteli bélyegzéssel. Dekoratív, sérült fakeretben. 16,5x9 cm
11039.

Licitálható
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
Török Endre (1926-1980): Visegrád. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (15/14), 27×33 cm
11040.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Török István (1906-1945), Vaszary János tanítványa a Képzőművészeti Főiskolán: Csendélet kancsóval és tányérral. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 34,5×25 cm
11041.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Török István (1906-1945), Vaszary János tanítványa a Képzőművészeti Főiskolán: Nagymarosi lány portréja. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 34×24 cm
11042.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Török István (1906-1945), Vaszary János tanítványa a Képzőművészeti Főiskolán: Széken ölő férfi. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 36,5×28,5 cm
11043.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

518. aukció:
Az árverés időtartama: január 27-től február 5-ig

Licitálás vége: február 5. 19:10

Megtekintés: február 2-től 5-ig
Tételek átvétele: február 9-től a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 13.
Elszámolás február 25-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események