Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Koppány Frigyes (?-?): Op-art kompozíció, 1977. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 13,5x14 cm
10672.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Koppány Frigyes (?-?): Színes formák, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm
10673.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
Koppány Frigyes (?-?): Színes kör, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm
10674.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Koppány Frigyes (?-?): Variációk egy témára, 1977. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 15x15 cm
10675.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
10676.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Korschelt Miklós (1900-1982): Dinnyés csendélet, 1936. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Apró felületi sérülésekkel (festékhiányokkal). Dekoratív fakeretben. 50x60 cm
10677.

Licitálható
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25
Minimális ajánlat:
34 000 Ft
34 000 40 000 46 000
Kórusz József (1927-2010), Pór Bertalan után: Portré. Színezett rézkarc, papír, jelzett a karcon. 38x29 cm. Üvegezett fakeretben.
10678.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Kórusz József (1927-2010): Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25x29 cm
10679.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Kórusz József (1927-2010): Ősz (Duna gőzössel). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 25x39 cm
10680.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Kórusz József (1927-2010): V. buszmegálló (Dunapart). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x29 cm
10681.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Kőrösi Papp Kálmán (1940): "Kozmikus figurációk". Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 70x80 cm. Dekoratív fakeretben.
10682.

Licitálható
Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
143,75
Minimális ajánlat:
46 000 Ft
46 000 55 000 60 000
Kőszeghy Csilla (1977-): Belül, 2001. Cinkkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. XV/II. számozással. Lap alján apró felületi sérüléssel és lapszéli kisebb elszíneződésekkel. 49,5x48,5 cm
10683.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft