Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Biró Andrea (-): Egy, 2004. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 22/20 számozással, 46x31 cm
10312.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Biró Andrea (-): Megközelítve, 2004. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 3/10 számozással, 65x49,5 cm
10313.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Biró Andrea (-): My prison, 2006. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 7/8 számozással, 32x49 cm
10314.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Biró Konrád (1967-): Női arc. Olaj, vászon, kartonon, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 24×18 cm
10315.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Biró Konrád (1967-): Tengeren. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 30×20 cm
10316.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Bocsák Sándor (működött 1930-40 körül): Elegáns hölgy portréja. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. 115x81 cm. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10317.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Bodnár Imre (1959-): Elvisz az angyal, 1996. Vaskarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. II/XV. számozással. Kissé sérült paszpartuban. 70×49 cm
10318.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Bodnár Imre (1959-): Szelek széle, 2010. Vegyes technika, papír. Jelzett. Bodnár Imre autográf ajándékozási soraival. Plexiüvegezett fakeretben. 24x16 cm
10319.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
Boér Lenke (1885-1956): Politor (reklám rajz). Ceruza, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Lap széle kissé sérült. 30x23,5 cm
10320.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
Bognár Árpád (1931-2004): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (1/22), üvegezett fakeretben, 29×39 cm
10321.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Bóka Dezső (1935-): Hideg nap, 1969. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 33x45 cm.
10322.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
Bokros László (1928-2017): "Tengerparton". Szitanyomat, glitter (?), papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 22,5x24,5 cm
10323.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft