Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Borsos Miklós (1906-1990) Attila. Rézkarc, papír, jelzett, 14x10 cm Üvegezett keretben
10336.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Bortnyik Éva (1945-): Vitás relativitás, 1991. Fotó, vegyes technika, papír. Jelzett. Az 1991-ben megjelent Gépeltérítés-Képelterítés mappából (Magyar Műhely, Párizs). 20x15 cm
10337.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Bortnyik Sándor: Rajz a MA-ból. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János és Nádler István. Összeáll. Fajó János. 56x47 cm
10338.

Licitálható
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
Breznay József (1916-2012): Gyermekek. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5x38 cm
10339.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Breznay József (1916-2012): Virágok. Színes rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal, 16×30 cm
10340.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
10341.

Licitálható
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
Budahelyi Tibor (1945- ): Cím nélkül (Tér-kapcsolat-lehetőség mappából). Szitanyomat, papír, jelzett. 26x21 cm
10342.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000
Burghardt József (1880-?): Faluvége. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, sérült fakeretben. 28,5x38,5 cm
10343.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Buzzi Irma (feltehetően XIX. sz. vége): Elvarázsolt kastély. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 21x15 cm
10344.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Böröczky Ferenc (1921-2004): Kislány virágokkal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, dekoratív fakeretben. 50×40 cm
10345.

Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
Charles Joshua Chaplin (1825-1891): Szappan buborékok. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából. Lapszéli kisebb foltokkal. 15x11,5 cm
10346.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Csabai Pántl László (1904-1982): Virágos rét. Olaj, vászon, jelzett, dublírozott, 34,5×44,5 cm
10347.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft