Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3522110
10336
523
Borsos Miklós (1906-1990) Attila. Rézkarc, papír, jelzett, 14x10 cm Üvegezett keretben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3503658
10337
523
Bortnyik Éva (1945-): Vitás relativitás, 1991. Fotó, vegyes technika, papír. Jelzett. Az 1991-ben megjelent Gépeltérítés-Képelterítés mappából (Magyar Műhely, Párizs). 20x15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3514964
10338
523
22000
Bortnyik Sándor: Rajz a MA-ból. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János és Nádler István. Összeáll. Fajó János. 56x47 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
3419531
10339
523
Breznay József (1916-2012): Gyermekek. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5x38 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3518382
10340
523
Breznay József (1916-2012): Virágok. Színes rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal, 16×30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3097340
10341
523
19000
Budahelyi Tibor (1945-), Dobány Sándor (1954-), Ézsiás István (1943-), Kazimour Antal (1954-): össz. 8 db mű (művészenként 2 db). Többféle technika (sokszorosított grafika), papír, mind jelzett. Lapméret: 29x29 cm. É.n. (1980 körül). Eredeti kiadói karton mappában, mappa belső borítóján Bak Imre bevezetőjével, mappa külső borítóján kisebb folttal, máskülönben jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
3516010
10342
523
8500
Budahelyi Tibor (1945- ): Cím nélkül (Tér-kapcsolat-lehetőség mappából). Szitanyomat, papír, jelzett. 26x21 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000
3503818
10343
523
Burghardt József (1880-?): Faluvége. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, sérült fakeretben. 28,5x38,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3355408
10344
523
3800
Buzzi Irma (feltehetően XIX. sz. vége): Elvarázsolt kastély. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 21x15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
3333396
10345
523
14000
Böröczky Ferenc (1921-2004): Kislány virágokkal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, dekoratív fakeretben. 50×40 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
3456221
10346
523
Charles Joshua Chaplin (1825-1891): Szappan buborékok. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából. Lapszéli kisebb foltokkal. 15x11,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3501824
10347
523
Csabai Pántl László (1904-1982): Virágos rét. Olaj, vászon, jelzett, dublírozott, 34,5×44,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft