Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3317692
10360
523
5500
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Csendélet, 1996. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben. 23×17 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
3456849
10361
523
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Emberek, 1996. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, lapszéli apró sérüléssel, 20×14 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3488335
10362
523
14000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Hármas, 1984. Ceruza, papír, jelezve középen lent. Üvegezett fakeretben, 25x15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
3336016
10363
523
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Nő gyermekével, 1977. Tus, papír, jelzett. Papírra kasírozva. Hátoldalán a művész bélyegzésével. 29,5x21 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3464328
10364
523
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt. Olaj, papír, jelezve jobbra lent. 24x15,5 cm. Üvegezett fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
3456851
10365
523
6500
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt, 1984. Kréta, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20×13,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
3502706
10366
523
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női aktok. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 29x19,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3488341
10367
523
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Páros, 2003. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 21x29,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
2884757
10368
523
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 29,5x19,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3360247
10369
523
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes kavalkád, 2000-es évek. Akvarell, karton, jelezve középen jobbra lent. 45x47 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3456850
10370
523
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes kavalkád, 1996. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 16×23,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
3479355
10371
523
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes kép. Pasztell karton, jelzett. Üvegezett keretben 27x21 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft