Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Csendélet, 1996. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben. 23×17 cm
10360.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Emberek, 1996. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, lapszéli apró sérüléssel, 20×14 cm
10361.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Hármas, 1984. Ceruza, papír, jelezve középen lent. Üvegezett fakeretben, 25x15 cm
10362.

Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Nő gyermekével, 1977. Tus, papír, jelzett. Papírra kasírozva. Hátoldalán a művész bélyegzésével. 29,5x21 cm.
10363.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt. Olaj, papír, jelezve jobbra lent. 24x15,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10364.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt, 1984. Kréta, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20×13,5 cm
10365.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női aktok. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 29x19,5 cm
10366.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Páros, 2003. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 21x29,5 cm
10367.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
10368.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes kavalkád, 2000-es évek. Akvarell, karton, jelezve középen jobbra lent. 45x47 cm.
10369.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes kavalkád, 1996. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 16×23,5 cm
10370.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes kép. Pasztell karton, jelzett. Üvegezett keretben 27x21 cm
10371.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft