Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

10540.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
10541.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
10542.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
10543.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Herman Lipót (1884-1972): Portré. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 13x7 cm
10544.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Herpay József (-): Hajógyár. Monotípia, papír, jelzett a nyomaton. Paszpartuban. 20,5x29,5 cm
10545.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Hertay Mária (1932-2018): Budapesti panoráma. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett fakeretben. 7,5x19,5 cm
10546.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Hetényi Tibor (1891-1977): Lány báránnyal. Tempera, pasztell, papír, jelzés nélkül, sarkaiban sérült, paszpartuban, 81x57,5 cm
10547.

Licitálható
Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25
Minimális ajánlat:
42 000 Ft
42 000 50 000 55 000
10548.

Licitálható
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
10549.

Licitálható
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
Holló László (1887-1976): Bíró Sándor, 1967. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 17,5x13 cm
10550.

Licitálható
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
Holroyd, Charles (1861-1917): Vadregényes táj. Vegyes technika, papír, jelezve, jobbra lent, lap széle kissé foltos és papírra rögzítve, 25×27 cm / mixed technique on paper, signed, edge of the sheet slightly stained and mounted on paper.
10551.

Licitálható
Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88
Minimális ajánlat:
55 000 Ft
55 000 65 000 75 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft