Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2967761
10540
523
Hercsuth Ferenc (1942-): Női portré, 1987. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban. 43x16 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
2967773
10541
523
Hercsuth Ferenc (1942-): Robanás (cím nélkül), 1987. Akvarell, papír, jelezve balra fent, paszpartuban. 33,5x23 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
2967464
10542
523
4800
Hercsuth Ferenc (1942-): Szentendrei részlet. Monotípia, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 19×13 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
2967473
10543
523
4800
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
3288844
10544
523
4200
Herman Lipót (1884-1972): Portré. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 13x7 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
3518407
10545
523
Herpay József (-): Hajógyár. Monotípia, papír, jelzett a nyomaton. Paszpartuban. 20,5x29,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3518358
10546
523
Hertay Mária (1932-2018): Budapesti panoráma. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett fakeretben. 7,5x19,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3378259
10547
523
42000
Hetényi Tibor (1891-1977): Lány báránnyal. Tempera, pasztell, papír, jelzés nélkül, sarkaiban sérült, paszpartuban, 81x57,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
42 000 Ft
42 000 50 000 55 000
3073733
10548
523
38000
Hetey Katalin (1924-2010): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (16/40). még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
3073738
10549
523
32000
Licitálható
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
3457310
10550
523
13000
Holló László (1887-1976): Bíró Sándor, 1967. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 17,5x13 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
3344958
10551
523
55000
Holroyd, Charles (1861-1917): Vadregényes táj. Vegyes technika, papír, jelezve, jobbra lent, lap széle kissé foltos és papírra rögzítve, 25×27 cm / mixed technique on paper, signed, edge of the sheet slightly stained and mounted on paper. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
55 000 Ft
55 000 65 000 75 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft