Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3512548
10528
523
Hamza Tibor (1908-1967 v. 1972?): Eger, háttérben a Nagy-Eged hegy. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán özvegye igazolásával, 43,5×31 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3456632
10529
523
Hankó Béla (1927-1993): Őszi hangulat. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 25,5×36,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3419904
10530
523
Hargitai Zsigmond (1942-2004): Színes hegyek. Xerográfia, papír, jelzett, számozott (10/50). Üvegezett fakeretben, 23x36 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3522143
10531
523
Harmos Károly (1879-1956): Na, Kati, ne izélj már. Akvarell, papír, 36x34 cm Jelzett, üvegezett keretben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3519438
10532
523
Hatvani Perlusz Gyula (1896-1944): Erdélyi táj, 1940-es évek eleje. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 23×31 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3499340
10533
523
Hatvani Perlusz Gyula (1896-1944): Erdélyi táj, 1940. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 30×40 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3371306
10534
523
HA v. AH jelzéssel: Király (1967?). Toll, papír. Papírra kasírozva. 10,5x7 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3422566
10535
523
Hegedűs 2 László (1950-): Faludy György. Művészlemez (bakelit), filctoll. Jelzett (Hegedűs 2 László által), számozott: 45/100. Eredeti dobozában. d: 30 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3501243
10536
523
Hegedűs László (1920-2012): Keresztrefeszítés, 1968. Fametszet, papír. Jelzett. Művészpéldány Artist's proof jelzéssel. Lapszéli elszíneződéssel. Üvegezett fakeretben. 30x46 cm. Ritka! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3265875
10537
523
48000
Hegyi György (1922-2001): Szentendrei részlet. Olaj, karton, jjl.: Hegyi. 60x80 cm, üvegezett fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
48 000 Ft
48 000 55 000 65 000
3518387
10538
523
Helbing Ferenc (1870-1958): Vajdahunyad, Városliget. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 21×29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3313085
10539
523
500000
Henri Nouveau (1901-1959): Kompozíció, 1931. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent: H. Nouveau 1931. André Coll-Rotger francia nyelvű, fényképes tanúsítványával. Kissé foltos. Javított. Kisebb szakadásokkal. Kissé foltos. 43×31 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 000 Ft
Minimális ajánlat:
500 000 Ft
500 000 600 000 700 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft